אאא

בזמן שמזג האוויר החורפי שורר ברחבי הארץ, אלפי ילדים ממשפחות מעוטות יכולת קיבלו שובר קנייה בשווי עשרות שקלים לרכישת מעיל חורף ברשת FOX – אחד ממותגי האופנה המובילים בישראל.

השובר מממן את עלות המעיל, זאת הודות לשיתוף פעולה בין קרן צדקה וחסד "מאירים" ומנהלי רשת FOX. הורי הילדים קיבלו לידיהם את השובר לאחר בחינה מדוקדקת שקיימו בקרן בשיתוף עם ראשי אגף הרווחה ומנהלי בתי הספר ברחבי הארץ, אודות מצבם הסוציו-אקונומי של המשפחות.

בקרן "מאירים" מציינים כי הוחלט על חלוקת שוברים "על-מנת שלילד תהיה תחושה טובה שהוא הולך עם הוריו לבחור את המעיל בעצמו ולא מרגיש נזקק". לדבריהם, "הילד יוכל לבחור מעיל ממבחר דגמים למעילים האיכותיים ביותר של חברת FOX".

התרומה המכובדת ריגשה אלפי הילדים שאת עונת החורף הנוכחית הם יוכלו לעבור בשלום ובחום. "התרומה של המעיל עזרה לנו מאוד ועל כך אנו מודים. הילדים שלנו היו מאושרים עם קבלת השובר ורכישת המעיל. אי אפשר לתאר את התחושות באותם רגעים", אמרו המשפחות.

שובר המתנה. ''תחושה טובה לילדים''. צילום: יחצ
שובר המתנה. "תחושה טובה לילדים". צילום: יחצ
הגדלה

חלוקה זו מצטרפת לפעילויות חסד נוספות של קרן "מאירים" לקראת החורף, חלוקת רדיאטורים ושמיכות למאות משפחות וקשישים מעוטי יכולת שיעברו את החורף השנה ללא סבל מקור וגשם.

מנכ''ל קרן "מאירים" מר יזהר נבון הודה לרשת FOX על העזרה והסיוע למען אותן משפחות וכן לראשי אגף הרווחה ומנהלי בתי הספר ברחבי הארץ שנרתמו אף הם לסייע בחלוקה. "בזכות שיתוף פעולה פורה בין הגופים השונים, הצלחנו לדאוג לאלפי ילדים ברחבי הארץ לעבור חורף חם ובריא. אנו בקרן מאירים נמשיך לעזור ולסייע בכל מה שיידרש עבור משפחות מעוטות יכולת".