אאא

"כלבים מוצאים מסתור בתוך מצבות שהושחתו על ידי פורעים ערבים וזאת גם בחלקות הקבורה החדשות ב"הר הזיתים", על כך זועק ומתריע, חיים מילר, יו"ר "התנועה למען ירושלים ותושביה".

"בסוף השבוע קיבלתי טלפון בהול והסטרי מבני משפחה שבאו לפקוד את יקיריהם הקבורים ב"הר הזיתים" – מספר מילר – "הם קראו לי להגיע בדחיפות אל אחת החלקות החדשות ב"הר הזיתים" על מנת לראות במו עיני את הזוועה שנגלתה לעיניהם. הגעתי למקום והמראה היה מזעזע. עשרות מצבות חדשות נשברו באופן שיטתי על ידי פורעים ערבים.

"למרבה הזוועה התגלתה לעיני גם להקה של כלבים אשר התמקמה עם עשרות גורים בתוך המצבות תוך חילול קדושת המקום. המצב בלתי נסבל ומחייב התערבותם של כל הגורמים שהצהירו על נכונותם לטפל בפתרון בעיית האבטחה ב"הר הזיתים", קובע מילר.

בוועדת הביקורת של הכנסת הוחלט, לפני שבועיים, כי ארבעה מנכ"לי משרדים ממשלתיים יתכנסו על מנת להחליט על גורם מוסמך אחד שיטפל בכל מתחם "הר הזיתים". השבוע אפעל במלוא המרץ על מנת שההחלטה הזאת תצא מהכח אל הפועל וינתן סוף סוף פתרון שיביא לשמירה על כבודם של הנפטרים ועל הקמת מערך אבטחה גדול שיתן מענה בטחוני לאלפי המשפחות  המגיעות ל"הר הזיתים" – מסיים חיים מילר, יו"ר "התנועה למען ירושלים ותושביה".