אאא

יוסי אליטוב ואריה ארליך - יגישו תוכנית אקטואליה שבועית חדשה ברדיו "קול חי", תחנת הרדיו המובילה במגזר החרדי על פי סקר TGI.

תוכנית האקטואליה "חמישי בשניים" תשודר מדי יום חמישי בדקה לשמונה בבוקר.

אליטוב וארליך, אנשי תקשורת ותיקים בעיתונות החרדית, יביאו איתם לתוכנית ניחוח אקטואלי שונה. במסגרתה יראיינו את האנשים המעניינים ביותר שעשו את השבוע באקטואליה הישראלית והעולמית, תוך נגיעה בזוויות אקטואליות ייחודיות ואישיות.

בשיחה עם "כיכר השבת", אמרו אליטוב וארליך כי "רדיו קול חי משמש אכסניה מכובדת ואיכותית, ומשמיעה את קולה של החרדיות באופן מדויק וצלול. בתחנה נמצאים מיטב הכוחות במגזר החרדי שמגישים איכות רדיופונית וערכית שזוכה בצדק להובלה בשיעורי החשיפה הרדיופוניים.

"כבוד הוא לנו לחזור לתוכנית מגזין שבועית בתחנה. אנו מודים להנהלת הרדיו ומקווים להביא עבור המאזינים את המיטב, בסיעתא דשמיא".

אבי רוזן, מנכ"ל "קול חי" מסר כי "אנחנו שמחים בהצטרפותם של שני אנשי התקשורת המיומנים והמנוסים, יוסי אליטוב ואריה ארליך, לרצועת הבוקר האקטואלית של 'קול חי' בסופי השבוע. השניים, בסגנונם הייחודי, יעניקו נופך מיוחד לתוכנית המסכמת את השבוע האקטואלי, בשילוב דברי תורה ייחודיים כפי שרק אליטוב וארליך יודעים לעשות".

בצלאל קאהן, מנהל התוכניות והחדשות ב"קול חי" מסר כי "הצטרפותם של שני העיתונאים הוותיקים והמוכשרים ל'קול חי' מסמל את המשך השינויים המבורכים הנעשים מעת לעת בתוכניות השונות. כעת, עם הצטרפותם של אליטוב וארליך, מקבלות תוכניות האקטואליה ברדיו חיזוק נוסף ומשמעותי, יחד עם צוות המגישים הבכיר שלנו העושה עבודה נפלאה מדי יום. בהצלחה לכולנו".