אאא

בשורה חדשה וטרייה לצרכנים: הקניון הדיגיטלי הראשון - כֹּלפֹּה - שכנראה מציג סוף סוף את הדרך הטובה ביותר לקניות.

על מה בעצם מדובר? כֹּלפֹּה הוא אתר אינטרנטי הראשון במגזר שמציע מכלול חנויות בהתאמה לכל המשפחה. הקניון מאגד את כל המותגים המובילים בכלי בית ספרים וצעצועים, ביגוד והנעלה, מוצרי חשמל ומזון ועוד.

השילוב בין חנויות ומותגים שנמצאים במקום אחד על המסך, מביא לכם את היכולת לדפדף בין המוצרים השונים ברגע, ובעצם לראות את כל המבחר מול העיניים, בלי לצעוד רגלית בין חנות לחנות ולבזבז זמן מיותר.

היתרון באתר הוא האוסף המגוון של חנויות מוכרות ומותאמות לציבור, סוגים שונים של קטגוריות - וכל מה שצריך זה פשוט להקליק, ובחשבון אחד המשלוח יגיע עד הבית.

הקניון רק התחיל בהשקה וכבר הצטרפו אליו חנויות אינטרנטיות רבות ומגוונות שמציעות מבחר רחב של מוצרים. מכליצ'ן - המותג הידוע לכל מה שצריך במטבח, ועד מזכרות לאירועים של מלכות וקסברגר. 

רגע לפני הפסח, אתם פשוט יכולים למצוא את כל מה שחיפשתם במקום אחד, נקי, ועם משלוחים עד הבית בכל רחבי הארץ.

אנחנו נוכל להגיד לכם מה משך אותנו במיוחד. חנויות אינטרנטיות לא משקיעות בדרך כלל בספרים וכל שכן בספרים לילדים שמתאימים לציבור. המוצרים השונים שנמצא למכירה יהיו קשורים יותר לרוב לביגוד או לבית. גם בקניונים לא נמצא חנויות לספרות ילדים מתאימה. הרשתות הגדולות לא מציגות ספרות מותאמת לציבור החרדי, וכל שכן לא לילדים. 

אבל בקניון הדיגיטלי כלפה, לצד כלי בית ובגדים, מצאנו גם ספרים שמתאימים לציבור. אבל לא רק ספרי קודש וספרי לימוד, אלא גם ספרי קריאה לילדים, קומיקס, סיפורי צדיקים. פעם ראשונה שאפשר לחפש בגדים של מותגים, מוצרי חשמל, וגם ספרים שמתאימים לנו - במקום אחד.

הקניון האינטרנטי הראשון. כלפה. צילום: יחצ
הקניון הדיגיטלי הראשון. כֹּלפֹּה. צילום: יחצ
הגדלה

על הדרך כבר תוכלו לקנות לילדים צעצועים במגוון חנויות, מתנה לאישה ומוצרי מזון בריאיים כי הגיע הזמן לשמור על עצמנו (או בכלל בקבוק יין וממתקים...). בקיצור: קניון שלם באתר אחד.

האתר כֹּלפֹּה מסודר בצורה נוחה ופשוטה, וניתן להיכנס לחנויות לפי קטגוריות או לבחור את החנות הספציפית שאתם מעוניינים בה.

האתר עלה לאוויר ממש בימים האחרונים וכבר החל לתפוס תאוצה, היו הראשונים לקבל עדכונים מהטרנד החדש ברשת.

בדקו בעצמכם >>