אאא

בספטמבר הקרוב  עתידה מערכת החינוך של בריטניה לקבל אל בין שורותיה את הדמות הכי מתוקה בשושלת המלוכה הנוכחית; הנסיך הקטן ג'ורג'.

אבא וויליאם הפתיע כשרשם אותו לגן על שם תומס בטרסי ולא לגן שהוא עצמו הלך בשעתו, אמא קייט מתרגשת והמשפחה כולה נערכת לקראת הכניסה המתוכננת לגן הנחשב, שעלות שכר הלימוד שלו פחות או יותר מכפילה את המשכורת השנתית הממוצעת שלכם. 

אז ככה, בעוד שבארץ, הפרמטר הקובע בשאלת 'מה תלבישו את הילד שלכם לגן' בד"כ מסתכם ב'מה שיחזיק הכי הרבה זמן בלי להקרע', המצב באנגליה בכלל, ובגן הזה בפרט שונה בהחלט. הילדים בני ה-3 צועדים אל הגן ששכר הלימוד שלו עומד על 300,000 (!!!) שקלים בשנה, כשהם לבושים בתלבושת אחידה יוקרתית המורכבת מג'קט מחויט וחולצה מכופתרת. בנוסף, פעילויות הגן הענפות שכוללות בין היתר לימודי מוזיקה, בלט, תיאטרון, צרפתית והתעמלות, דורשות מהסטודנטים הצעירים פרטי לבוש בהתאם.

ברשימה שהגיש בית הספר שהציגה את הביגוד שצריכה לכלול המלתחה של הנסיך, מפורטים 24 פריטי לבוש הכרחיים, ביניהם: נעלי בלט אמיתיות מהאקדמיה למחול, סינר לציור, גרביים מסוימות ובגדים מיוחדים לכל עונה, זאת בנוסף לחולצות ולסוודרים הנושאים את שם המוסד כחלק מהתלבושת האחידה. את חלק מהפרטים יאלצו ההורים לקנות כמה פעמים בשנה כמובן, כשעל כל הטוב הזה יהיה עליהם להוציא לא פחות מ-2000 שקלים. ואנחנו חשבנו שרק בארץ יקר.