אאא

לאחר קרוב לעשור, אשת יחסי הציבור יונת קפלן עוזבת את משרד הפרסום "קוביס" של קובי סלע, ויוצאת לדרך חדשה.

בפוסט שפרסמה בפייסבוק סיפרה קפלן על תחילת דרכה במשרד: "אחרי קרוב לעשור, אני עוזבת את הבית. הייתי צעירה וסטודנטית חצופה כשהגעתי לראיון עם איש התקשורת קובי סלע ש'עכשיו פותח משרד'. סטודנטית למדעי החברה וניהול ושיווק, הגעתי לפגישה, ואמרתי שאני יודעת הכל".

"הוא דיבר על מונחים מתחומו, ואני הנהנתי במרץ. הוא הפחיד ובדק את גבולות האומץ התקשורתי שלי, ואני אמרתי לו שהוא מזכיר לי את צביקה הדר, הוא אמר בענווה "הלוואי שהיה לי את הקסם שלו", אני תיקנתי ל"כסף". כבר אז חשבתי שב'קשת' עושים הרבה כסף ושכוכב נולד יישאר לנצח. לא הייתי צריכה לחכות זמן רב, תוך מספר שעות הוא כתב: "אז מתי את מתחילה?" וכל היתר כמעט היסטוריה". 

"עבדנו על תיקים משוגעים, מטורפים, ז"א התיקים לא היו כ"כ מטורפים, חלקם אפילו די בנאליים, אבל המוח הזה שלא מפסיק לייצר אקסטרים, העביר אותו למעשים ששמו עשרות לקוחות על המפה בדרך זו או אחרת".

"הפתענו, ריגשנו, איגפנו, כתבנו, הרענו (אירועים, כן?), ואני הייתי שם ללמוד. בתחילה ידעתי הכל ולא נתתי לאיש להציע אחרת. (יש שיגידו שזו מגננה של רגישים, חוסר היכולת לקבל ביקורת). היום אני מבינה שניסיתי לעשות את זה פשוט בדרך שלי, והיה מי שאיפשר, תמך וגיבה, אני אסירת תודה על כך".

"כתבתי שאני חווה המון דברים במהלך חופשת הלידה הזו. אין לי דרך להגדיר את סל האמוציות התחושות והתבונות שאשה, אמא, אשת משפחה יכולה לקבל על עצמה בתוך כל הדבר הזה וקיבלתי מתנה והחלטה לצאת לדרך משלי".

"השמחה העצומה שלי מלווה בהמון תהיות ורגשות גואים. אני יוצאת לדרך משלי עם כל מה שיש לי וקיבלתי במרוצת השנים, בחיים המקצועיים והפרטיים, שהופכים אותי למי שאני היום, לטוב ולמורכבות שבזה. אני נכונה להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת (ועושה די בסדר, נראלי). להעניק את זה הלאה במקצועיות, בחדות, בהבנה ובסיעתא דשמיא גדולה".

"קראתי לא מזמן, ש"כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו". בורכתי משמיים בהרבה כאלה ואני לא כל כך ילדה. תודה לכם, לא מובן מאליו" סיימה קפלן.