אאא

בשבוע שעבר עצרו חוקרי המשטרה אב בית העובד בישיבה בירושלים והוא הובא לחקירה בימ"ר ירושלים.

החשוד, תושב ירושלים כבן 37, נחקר בחשד לעבירות חמורות אותן ביצע על פי החשד בקטינים בהם שורת מעשים חמורים, התעללות קשה ואיומים.

במהלך החקירה סרב החשוד לשתף פעולה עם החוקרים, על אף זאת ולאור העבירות החמורות המיוחסות לחשוד נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה והאריך מעצרו ב -7 ימים ועד לתאריך 12.4.17.

הודות לחקירה מורכבת אותרו חלק מהקורבנות שהגיעו אתמול למסור עדות במשטרה, ממנה עולה מסכת התעללות ופגיעות חמורות קשות המיוחסות לחשוד.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

לפי החשדות, נהג אב הבית לזמן את הקטינים למחסן הצמוד למבנה הישיבה ושם ביצע בהם את העבירות המיוחסות לו, בחלק מהמקרים אף ביצע במספר קטינים ביחד. עוד עלה מהחקירה כי לחלק מהקורבנות אף שילם כסף ועל חלקם איים.

עד כה התקבלו במשטרה עדויותיהם של שני קטינים כיום בגילאי 17 ושני קטינים נוספים בגילאי 10 ו-12 להם בוצעה חקירת ילדים. חוקרי המשטרה פועלים לאתר קורבנות נוספים שככל הנראה נפגעו על ידי החשוד.

כאמור מעצרו של החשוד הוארך על ידי בית המשפט והחקירה נמשכת.

במשטרה ציינו כי "מדובר בחקירה המגוללת מסכת פגיעות קשות ועבירות חמורות, שעפ"י החשד, מיוחסות לחשוד שניצל מעמדו וקירבתו לילדים תמימים בהם, עפ"י החשד, פגע. מעצר החשוד עוד טרם קבלת תלונות הקורבנות נועדה בראש ובראשונה לגדוע את מעלליו של החשוד ולחקור אותו בגין העבירות המיוחסות לו. החקירה נמשכת בשיתוף גורמי הרווחה והחוקרים פועלים לאיתור קורבנות נוספים במטרה למצות עם החשוד את מלוא חומרת הדין".