אאא

יושב ראש ש"ס השר אריה דרעי ספד בבכי לאמו מרת אסתר דרעי ע"ה שהלכה הבוקר (שישי) לעולמה: "אמא, שבת שלום". 

במהלך הספדו אמר דרעי בבכי: "אמא. אמא יקרה, אמא אהובה, אמא תומכת. אהבת אותנו בכל מצב, אהבה גדולה. כמה אנחנו חייבים לך, וכמה מעט עשינו לך בחזרה.

הנכד ינקי דרעי נפרד מסבתא
הנכד ינקי דרעי נפרד מסבתא
הגדלה

"לפני תשע שנים קיבלת את המחלה הארורה, הרופאים לא נתנו לנו סיכוי, אבל בכל זאת עשו לך טיפול קשה, ועל זה אנחנו רוצים להודות לבורא עולם, קיבלנו תשע שנים. כמה נינים חדשים קיבלת בתשע שנים הללו".

דרעי פרץ בבכי: "אמא, זה לא מקובל בלוויה, אבל אני רוצה להגיד לך: מזל טוב, לפני שעה קלה נולדה לך נינה, בת של הנכדה האהובה שלך מרים שקרויה על שם אמא שלך. זה מראה לנו את המשך החיים. אני מעריך איך יקראו לה, אין סימן יותר מזה משמים, כמה את אהובה, כמה את צדיקה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אריה דרעי לצד מיטת אימו ע''ה
אריה דרעי לצד מיטת אימו ע"ה
הגדלה

"הלוויה כזו ביום שישי אחרי חצות, לוויה שצדיקים התפללו להיפטר ביום שישי ולהיקבר ביום שישי לפני שבת ואת זכית לזה, אמא!. אמא אנחנו מבקשים מחילה וסליחה וכפרה שלא כיבדנו אותך מספיק, שלא עשינו מספיק למענך, לא ידענו להעריך מספיק את כל מה שעשית בשבילנו.

"אמא, לכי למקום שמגיע לך, בגן עדן של צדיקים. תפגשי את אבא שכל כך התמסרת בשבילו. חמש נים עברו מאז שהוא נפטר והנה עכשיו אם נפגשים". 

יפה דרעי
יפה דרעי
הגדלה

בסיום דבריו אמר דרעי: "אמא, תנוחי. אבל אל תשכחי אותנו. תעמדי לפני כסא הכבוד. תלמדי זכות על כל המשפחה, אבל בעיקר על עם ישראל שזקוק לישועה ורחמים". 

"אמא, שבת שלום. קשה להיפרד ממך", סיים דרעי בבכי. 

מעמד הקבורה
מעמד הקבורה