אאא

נער נמצא היום (שני) כשהוא דקור בכל חלקי גופו בתוך ביתו שבכפר יונה, וללא רוח חיים. הערכת המשטרה כי הרקע הוא ככל הנראה סכסוך שפרץ בינו לבין אחיו, חייל מצטיין בסדיר, שנמלט מהזירה.

את גופת בן ה-18 שנמצאה עם עשרות דקירות בכל חלקי גופו, פגשה למרבה הזוועה אמו שהגיעה לביתם ללא כל ידיעה מוקדמת על המצפה לה בתוכו. בשלב זה, המשטרה עורכת מצוד אחר אחיו של הנער.

(צילום: יאיר שגיא, ynet)
(צילום: יאיר שגיא, ynet)
הגדלה

אבי מלכה, חובש רפואת חירום במד"א, תיאר: "כשנכנסנו לבית ראינו נער כבן 16 מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פצעי אלימות קשים בגופו. הוא היה ללא רוח חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

ממד"א נמסר: סמוך לשעה 14:00 התקבל דיווח על פצוע מחוסר הכרה בבית בכפר יונה. חובשים ופארמדיקים שהגיעו למקום איתרו את הנער כשהוא ללא רוח חיים, ולאחר מאמצי החייאה נאלצו לקבוע את מותו.

האח החשוד ברצח (צילום: דוברות המשטרה)
האח החשוד ברצח (צילום: דוברות המשטרה)
הגדלה

"ברחוב שרת בכפר יונה נמצא נער בביתו ללא רוח חיים, כוח משטרה במקום בודק את נסיבות המקרה", נמסר תחילה מדוברות משטרת מרחב שרון.

בהמשך פרסמה המשטרה פנייה לבקשת סיוע מהציבור לתפיסת האח החשוד ברצח: "משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר ארגאו אסרס בן 32 תושב כפר יונה. כל היודע פרטים אודות מקום הימצאו מתבקש להודיע למוקד 100".

(צילום: יאיר שגיא, ynet)
(צילום: יאיר שגיא, ynet)