אאא

בבית משפט השלום באילת נערך בשעה זו (שני) דיון בבקשת המשטרה לבצע ניתוח שלאחר המוות בגופותיהם של שני הצעירים, ברוך אינדיג ואודליה בכר, שנמצאו מתים בחדר בבית מלון באילת, זאת בכדי לקבוע את סיבת המוות.

הגופות נמצאות במכון לרפואה משפטית באבו כבירף לשם הובאו אמש, ונציגים מהמחלקה המשפטית של ארגון זק"א נמצאים בדיון בכדי לנסות ולמנוע את נתיחת הגופות.

המשפחה שביקשה למנוע את הנתיחה מנסה להגיע להסכמה עם המשטרה לפיה היא תסתפק בבדיקה חיצונית.

כזכור, אתמול איתרה המשטרה את גופותיהם של השניים כשהם ללא רוח חיים בחדר בבית המלון הרודס בעיר הדרומית, ונבדק החשד כי השניים שמו קץ לחייהם אך עם זאת כל כיווני החקירה נבדקים על ידי המשטרה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

אינדיג, בן למשפחה חרדית, ולשעבר מגיש פינות בתכניות הלייט-נייט של יוסי אייזנטל ברדיו "קול חי", התגייס לגלי צה"ל ושירת עד לשנה האחרונה במגוון תחומים שונים בתחנה. גם אודליה בכר, היא בת למשפחה חרדית.

בעבר, פרסם אינדיג פוסט ברשת הפייסבוק, בו הפנה אצבע מאשימה לאדם שפגע בו בשנות ילדותו. "אחרי מה שעשיתי בגללך בשנה האחרונה, לאנשים ממש קשה להזדהות איתי, כי אני סוג של פושע. חברים הכי טובים שלי נטשו אותי. חלקם כי באמת פגעתי בהם. חלקם לא".

"אתה הרסת לי את החיים. לי ולעוד הרבה ילדים שפגעת בהם. לי ולעוד הרבה אנשים שאני ועוד כמה ילדים פגענו בהם. אתה יושב בכס חוד הפירמידה של תעשיית רוע ומעשים רעים!. אתה כיבית לנצח את מי שיכולתי להיות".