אאא

נפגעי טרור ובני משפחות שכולות השתתפו אמש באירוע 'שבע ברכות' לרננה מאיר, בתה של דפנה מאיר הי"ד שנרצחה בפיגוע דקירה לעיני ילדיה בביתה לפני כשנה וחצי.

כזכור, השבוע נישאה רננה לאור כהן, ואת ה'שבע ברכות' הייחודי ערכה עמותת 'משפחה אחת' לא רק בשל היותה של רננה חלק ממשפחת השכול, אלא בגלל שהיא מתנדבת ומסייעת לבני המשפחות בהם תומך ארגון זה.

"תודה לכולם, היה מאוד מרגש", פנתה רננה לאורחים. "אני שמחה לראות כאן את המשפחה שלי והחברים. הכוח שלנו הוא בכך שאנחנו תומכים אחד בשני לא רק באירועים העצובים אלא גם בשמחות. ליווי ואכפתיות של שלכם מאוד מעודדים אותנו לאורך כל הדרך".

הזוג הצעיר, רננה ואור
הזוג הצעיר, רננה ואור
הגדלה

בשמחה השתתפו גם מאיר פבלובסקי מקריית ארבע, שנפצע באורח אנוש בפיגוע דקירה בחברון לפני שנה וחצי, החלים והתחתן, ודוד חטואל, שארבע בנותיו ואשתו טלי נרצחו בפיגוע ירי בציר כיסופים ב-2004, ונישא מאז בשנית - כפי שעשה לאחרונה נתן, בעלה של דפנה מאיר ואביה של הכלה רננה.

כיום תומכת עמותת 'משפחה אחת', ביותר מ-3,550 משפחות פצועים, שכולים ונפגעי טראומה. שנטל בלזברג, מנכ"לית "משפחה אחת", אמרה באירוע המרגש: "אנחנו שמחים לברך את רננה ואור שהפכו למשפחה ולאחל להם להמשיך בדרכם המיוחדת ולבנות בית חדש מלא שמחה ואושר. בשנה האחרונה הפכה רננה לדמות חשובה ופעילה בתוך 'משפחה אחת'. היא אחת שלא רק מקבלת אלא גם תורמת בעצמה לאנשים האחרים".

"זאת הייתה חוויה אדירה להכיר את רננה במשך השנה האחרונה של השירות הלאומי שלה ב'משפחה אחת', וזה מדהים לראות איך היא הופכת לאישה נשואה לנגד עינינו", הוסיפה.