אאא

תאונה קטלנית: אישה בת 30 נהרגה וגבר בן 50 נפצע באורח קשה בתאונה קשה שהתרחשה הבוקר (ראשון) בין משאית ושני כלי רכב פרטיים בכביש 471 ביציאה מקרית אונו.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה ובסופן קבעו את מותה של אישה כבת 30, ומעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בלינסון גבר כבן 50 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית. נהג השאית נפצע קל.

זירת התאונה (צילום: יששכר וויס, תיעוד מבצעי מד''א)
זירת התאונה (צילום: יששכר וויס, תיעוד מבצעי מד"א)

שמוליק ברקוביץ חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בזירת תאונה קשה עם מעורבות משאית ושני כלי רכב. הענקתי יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה טיפול רפואי ראשוני לנהג רכב שנפצע קשה וללא הכרה. כמו כן למרבה הצער נקבע מותה בזירת התאונה של נהגת רכב שסבלה מפגיעה רב מערכתית".

חובש רפואת חירום חזקי גרוסברד שטיפל במקום סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד, כשהגעתי למקום ראיתי משאית שפגעה בשני רכבים פרטיים, רכב אחד היה מעוך לחלוטין, בסמוך אליו שכבה נהגת הרכב, אישה כבת 30 כשהיא מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעות קשות ביותר. הענקנו לה טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה אך מצבה היה קריטי ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה במקום.

"נהג הרכב השני, גבר כבן 50 שכב במרכז הכביש כשהוא מעורפל הכרה וסבל מפגיעת ראש קשה ופגיעה רב מערכתית. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו במהירות תוך כדי המשך טיפול מציל חיים לבית החולים כשמצבו מוגדר קשה".

מהמשטרה נמסר כי כביש 471 למזרח, נחסם לתנועה במחלף קריית אונו בעקבות תאונה קטלנית בין משאית לשני כלי רכב. נסיבות התאונה נחקרות ע"י בוחנים של משטרת ישראל. יש להפנות נהגים לדרכים חלופיות.