אאא

האם אתם יודעים מהי פרוביוטיקה?

דמיינו שדה קרב שבו צבאות שונים נלחמים זה בזה בשביל שליטה על אדמה, ויחסי הכוחות ביניהם מוטים בהתאם לגורמים שונים ורבים.

פרוביוטיקה מייצגת את צבא החיידקים הפרוביוטיים, או בשמם העממי יותר "חיידקים ידידותיים" אשר בין היתר, מהווים את כוח ההגנה אל מול החיידקים והפתוגנים הנוספים אשר אינם טובים עבורנו.

עכשיו דמיינו את כל הצבא הזה בכמוסה אחת, שמכילה 8 זני חיידקים פרוביוטיים במינון של 25 מיליארד ובפורמולה מתקדמת וחדשנית - הכירו ביו-25 LR מבית סופהרב. הפוטנציאל של ביו-25 LR טמון בשיפור פעילות מערכת העיכול וחיזוק מערכת החיסון על ידי הגברת כוח ההגנה הטבעי של הגוף.

זני החיידקים הפרוביוטיים בפורמולת ביו-25 LR נבדקו והוכחו במחקרים כאפקטיביים ביותר להקלה על מגוון בעיות עיכול. בנוסף, מכילה הפורמולה את החיידק לקטובצילוס רוטרי (LR) הנחשב לזן פרוביוטי בעל יכולות ריפוי במגוון רחב של מצבים בריאותיים שונים. כמו כן, מדובר בפרוביוטיקה המתאימה גם לצמחונים וטבעונים.

בשדה הקרב נלחמים החיידקים הידידותיים. אילוסטרציה. צילום: שאטרסטוק
בשדה הקרב נלחמים החיידקים הידידותיים. אילוסטרציה. צילום: שאטרסטוק

בעיות עיכול בהן ביו-25 LR יעזור לך

בעיות עיכול

בעיות עיכול כגון: כאבי בטן, נפיחות ותחושת מלאות, עיכול לקוי וגזים הן מטרד ממנו סובלים אנשים רבים. מעבר לטיפול המסורתי של שינוי בתפריט התזונתי, מומלץ ורצוי לשלב ביו-25 LR לטיפול יסודי בבעיה. 

שלשולים

כיום הוכח במחקרים שנטילת פרוביוטיקה במצבי שלשול מקצרת את משך המחלה ומקלה על התסמינים ולכן רופאים ומטפלים ממליצים על מתן פרוביוטיקה כטיפול משלים לשלשולים. 

מחלות מעי דלקתיות

מחלות מעי דלקתיות עשויות להתפרץ כתוצאה משינויים בהרכב פלורת המעי שתפקידה למנוע פלישת חיידקים וגורמי מחלה שונים מהמעיים למחזור הדם. מחקרים מראים כי לחיידקים ידידותיים יעילות גבוהה בשיקום פלורת המעי המאריכה את ההפוגות בין ההתקפים ומקלה על התסמינים

ביו-25 להקלה על מגוון בעיות עיכול. צילום: יחצ
ביו-25 להקלה על מגוון בעיות עיכול. צילום: יחצ
הגדלה

תסמונת המעי הרגיז

תסמונת המעי הרגיז היא תסמונת הכוללת כאבי בטן כרוניים, אי נוחות ותחושת מלאות במערכת העיכול ושינויים בהרגלי היציאות. גם במקרה זה, הקפדה על דיאטה מיוחדת וצריכה קבועה של פרוביוטיקה, מקלה על הסימפטומים, מאריכה את ההפוגות בין ההתקפים ואף עשויה למגר את התופעה לחלוטין.    

אי סבילות ללקטוז

אי סבילות ללקטוז הוא מצב שבו ייצור האנזים האחראי על פירוק סוכר החלב אינו מופרש במערכת העיכול. ידוע כי ביכולתו של החיידק הפרוביוטי ל. קאזאי להפריש את האנזים המפרק את הלקטוז ובכך להקל על הבעיה. 

כעת, אחרי שהיתרונות שבצריכת ביו-25 LR ברורים כל כך, גם אתם תבחרו ליטול ביו-25 LR לבריאות מערכת העיכול שלכם ושל בני משפחתכם ותנו לחיידקים הפטנטים לנצח במערכה, כל פעם מחדש ושלא יבלבלו לכם את הבטן.