אאא

עוד מעט יצאו הבנות לחופשת הקיץ הארוכה ואחריהן הבנים יסיימו את זמן הקיץ, משפחות רבות מקדימות ועורכות בימים אלו את ההזמנות לחופשת הקיץ, המוכרת יותר כחופשת בין הזמנים.

אופי הנופש בציבור החרדי מתאפיין ברובו בחופשות במלונות כשרים בארץ או בצימרים בצפון וכמובן בחופשות מאורגנות כשרות למהדרין בארץ ובעולם שמתקיימים על ידי סוכני תיירות וותיקים מהמגזר החרדי והדתי.

אתר 'טלחופש' הוותיק המרכז את החופשות והמלונות הכשרים, הוילות והצימרים בארץ ובעולם נמצא כעת בשיא פעילותו.

באתר ריכזו גם השנה את כל הדילים המשתלמים על פי אזורים, כך שהבחירה וסינון החופשה קלים מתמיד.

בשונה מכל אתר אחר בארץ, ב'טלחופש' מעמידים לשירות הגולשים מרכז מידע טלפוני שבו ניתן להשיג את כל המידע על הנופשים והחופשות המפורסמות באתר, בנוסף צוות האתר מעניק יעוץ על החופש המומלץ והזול ביותר ומותאם למשפחה החרדית.

קיץ חם בטלחופש | אתר התיירות הפופולארי במגזר החרדי והדתי | לחצו כאן >>

ב'טלחופש' מציינים כי השנה חל גידול של ממש בהזמנות החופשה בציבור החרדי וכי כבר כמה שבועות שמערכת האתר עמוסה באלפי הזמנות שכבר נעשו דרך האתר וללא עמלת תיווך.

באתר מציינים גם את הגידול המשמעותי בהגעה של משפחות לאתרים שומרי שבת ולאטרקציות בצפון הארץ.

באתר מפורסמים כלל האתרים הן במרכז הארץ הן בצפון הפופולארי והאתרים בדרום הארץ. האתרים נבחרו בקפידה תוך מתן דגש על פעילות מותאמת לציבור החרדי ומחירים השווים לכל נפש.

כמו כן באתר עשרות המלצות למסלולים נבחרים עם התאמה לפי גיל המשתתפים בטיולים, ודרגות קושי.

כבר כמה שנים ש'טלחופש' מוביל שינוי משמעותי באופי הנופש בציבור החרדי, ומהווה פלטפורמה ייחודית כשרה ומותאמת המרכזת את כל הצרכים במהלך השנה כולה וכמובן לקראת ימי בין הזמנים הקרבים.

קיץ חם בטלחופש | אתר התיירות הפופולארי במגזר החרדי והדתי | לחצו כאן >>