אאא

מנכ"ל המכללה פתח בדבריו בקריאה נרגשת לבוגרות: "אתן מצטרפות היום לאלפי בוגרי ובוגרות מכללת מבחר שעושים חייל בשטח, מקדשים שם שמים ברבים ומכוללים מהפכה אמיתית! מכאן והלאה כל אחת היא כמנהיגה. בידיה האפשרות לעזור, להעניק, ולגמול חסד עם המטופלים במסגרות השונות".

עו"ד אריאל פוס – בנו של מייסד המכללה הרב ד"ר אברהם פוס ז"ל, התפעם מהמספר הרב של מקבלות התואר. נשים שעמלו וטרחו, תוך כדי גידול ילדים, תוך כדי עבודה ובאינספור של מטלות. הוא סיפר על ימי הבראשית של המכללה, ועל מסירות נפשו של אביו לקדש שם שמים למען הצלחת הבוגרים והבוגרות במציאת עבודה מכובדת אשר תעניק להם ולבני משפחותיהם פרנסה בכבוד.

הרב קלמן מאיר בר – הרב הראשי של נתניה, כיבד את האירוע בנוכחותו: "כמו שבכל גינה צריך את האקלים המיוחד בשביל לגדל את הצמחים שבה, במכללת מבחר יש את האקלים המיוחד בשביל ללמוד בה, לגדול ולהתעצם! האטמוספירה במכללה אינה מורגשת בשום מקום אחר... עם אווירה טובה כ"כ שמעניקים פה כל הצוות וההנהלה – זו האפשרות של כל בוגר ובוגרת לנסוק לעבר ההצלחה בעז"ה".

בין משתתפי האירוע בלטו בנוכחותם נציגי אונ' חיפה ובראשם פרופ' און וינקלר – דיקן הוראה, ושאר ראשי החוגים וצוות המרצים. כמו כן השתתפו נציגי קרן קמ"ח וקרן ידידות טורונטו.

ניתן לציין בסיפוק שאף השנה הצטרפו מקבלות התואר לאלפי בוגרים ובוגרות מבחר, התורמים לקהילה החרדית והכללית.