אאא

בחסדי שמים בשורות טובות מטיפול נמרץ קפלן - ניב גיל (בן הדסה) נחמיה שנדקר על ידי מחבל בשבוע שעבר בפיגוע הדקירה בסופרמרקט חזר להכרה מלאה.

ד"ר גליה קרפ, רופאה בכירה ביחידה לטיפול נמרץ כללי במרכז הרפואי קפלן, מסרה הצהריים דיווח על מצבו הנוכחי של ניב וטיפול הצוות הרפואי ואמרה כי הוא מתאושש לאחר הניתוחים שעבר בשבוע שעבר וכי הוא חזר להכרה מלאה ונשימה עצמאית.

משפחתו פרסמה הבוקר מכתב ובו הם מבקשים להמשיך בתפילות להחלמתו המלאה, "ניב הגיע במצב קריטי אחרי שנדקר מספר פעמים ע"י מחבל ועבר מספר ניתוחים מורכבים על מנת לייצב את מצבו. היום ניב נמצא בהכרה מלאה אך עדיין מונשם ומנסה לתקשר עמנו אך מתקשה. ניב מקבל טיפול רפואי מצוין ומלווה באינטנסיביות על ידי הצוות הרפואי של בית החולים קפלן, אנו בטוחים שניב מקבל את הטיפול המיטבי ומודים לצוות הרפואי על כך.

המשפחה עטופה בגילוי תמיכה אהבה ותפילות מכל עם ישראל שמחזקות את ניב ואת המשפחה כולה. ניב עדיין נמצא במצב רפואי מורכב לכן אנו מבקשים להמשך התמיכה והתפילות עבורו ובשורות טובות לכל עם ישראל", כתבה המשפחה.

כזכור, ניב נחמיה הוא סגן מנהל סניף שופרסל ביבנה, שהותקף ביום רביעי האחרון בפראות בידי המחבל מכפר יטא, איסמאעיל אבו עראם, בן 19.

 

מכתב המשפחה
מכתב המשפחה