אאא

ראש מערך התקשורת של הבית הלבן לשעבר, אנתוני סקרמוצ'י, אמר (ראשון) בראיון לרשת ABC כי גורמים בבית הלבן פועלים להדיח את הנשיא דונלד טראמפ מתפקידו.

ראש מערך התקשורת שפוטר מתפקידו אחרי עשרה ימים בלבד בתפקיד, אמר עוד בראיון כי "מה שקורה בוושינגטון הוא שהנשיא אינו נציג של הממסד הפוליטי המסורתי, אז מסיבה כלשהי אנשים החליטו שהם רוצים לסלק אותו, אני חושב שיש גורמים בוושינגטון ובכלל זה בבית הלבן, שאינם בהכרח מקדמים את האינטרסים של הנשיא או את האג'נדה שלו".

בראיון נדרש סקרמוצ'י לציין מי הם הגורמים הפועלים נגד הנשיא, והשיב כי בעבר ציין כמה משמותיהם ויעץ לנשיא טראמפ להקיף את עצמו באנשים יותר נאמנים בכדי שיוכל לממש את האג'נדות שלו. 

בראיון עקץ סקרמוצ'י את אלו שממלאים כעת את תפקידו בבית הלבן ויצא חוצץ נגד הציוץ של הנשיא טראמפ אתמול במהלך אירוע הדריסה בהפגנת הימין, אז צייץ הנשיא כי הוא "מגנה את האלימות משני הצדדים", ציוץ שגרר ביקורת חריפה בארה"ב, מאחר ולכאורה השתמע מההודעה של הנשיא שהוא מייחס את אותה אשמה למפגינים מהימין הקיצוני ולפעילי השמאל שמחו על האלימות. סקרמוצ'י אמר כי הוא סבור שעל הנשיא היה להתבטא באופן הרבה יותר בוטה נגד הדריסה ממנה נהרגה מפגינה אחת ו-19 נוספים נפצעו חלקם באורח קשה.

סקרמוצ'י הוא איש עסקים שהיה אחד מתומכיה הגדולים של המפלגה הרפובליקנית והיה מנאמניו של הנשיא טראמפ. למרות סילוקו מהתפקיד שב ואמר ראש מערך הדוברות לשעבר כי הוא עדיין תומך בנשיא טראמפ, בעבר יצא להגנתו של הנשיא בכמה כלי תקשורת, גם עוד לפני ששימש כראש מערך הדוברות.