אאא

צעיר בשנות ה-20 לחייו, תושב באר שבע נעצר בחשד לניסיון שוד מזוין בקיוסק בבאר שבע בתחילת החודש החולף והיום, בתום ביסוס תשתית ראייתית בכוונת פרקליטות מחוז דרום להגיש כתב אישום כנגדו ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

האירוע עצמו היה במוצאי שבת 1.7.17, סמוך לשעה 22:00 נכנס צעיר כשעל פניו מסיכת אנונימוס וכפפות גומי בצבע תכלת על ידיו לקיוסק 'My Kiosk' ברחוב גולדה בבאר שבע והחל לנופף ולאיים באקדח על המוכר תוך שהוא דורש ממנו כסף. החשוד המשיך לנופף באקדחו גם כאשר לקוח נכנס לקיוסק וכעבור דקות ספורות, משהבין שהמוכר לחץ על לחצן המצוקה, נמלט מהמקום.

חוקרי משטרת ישראל פתחו בחקירת האירוע ובעקבות איסוף ממצאים פורנזים מהזירה ע"י חוקרי הזירה, טכנאי הזיהוי הפלילי, שחיזקו את הראיות כנגד החשוד לצד פעילות חקירתית מאומצת במישור הגלוי והסמוי הם איתרו את החשוד, בחור בשנות ה-20 לחייו אשר מתגורר בסמוך לקיוסק אותו ניסה לשדוד.

בחיפוש שערכו בלשי משטרת ישראל בשיתוף עם שוטרי משמר הגבול בביתו, נמצאו ממצאים הקושרים את החשוד לזירת העבירה לרבות אקדח ברטה ומחסנית כדורים אשר הוסלקו בתוך גרב שהוטמן בתוך אחד מהרמקולים בביתו. משנשאל ע"י אחד מהבלשים מהיכן האקדח הזה השיב כי "לא יודע מה זה האקדח הזה....לא יודע כבר מה לחשוב...".

מבדיקת האקדח עלה כי מדובר באקדח שנגנב מאיזור השרון בשנת 2011 וכי הצעיר חשוד שביצע עבירה זו בזמן שהיה נתון במעצר בית בגין עבירות רכוש קודמות.

החשוד נעצר והועבר לחקירה ומעצרו הוארך מעת לעת ומחר כאמור, עם סיום גיבוש התשתית הראייתית, בכוונת הפרקליטות להגיש כנגדו כתב אישום ומעצר עד תום ההליכים.