אאא

בשעות הבוקר (שלישי) נחנכו באופן רשמי משרדיה של "החברה להתחדשות ירושלים" אשר שמה לה למטרה לחדש את העיר ירושלים באמצעות פרויקטים של פינוי בינוי.

החברה נולדה מתוך חיבור בין שתי חברות נדל"ן ותיקות ומנוסות המשלימות זו את זו בתחומי התמחותן - חברת ISA הירושלמית והחברה להתחדשות עירונית לישראל.

את המזוזה קבע הבוקר הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו. בטקס השתתפו חבר הכנסת דוד אמסלם, יו"ר ועד הפנים והגנת הסביבה, בעלי החברה - לוי קושניר, עקיבא זוריבין, שלום גריבה, דני שפירא, טל גולדשטיין ועמי כחלון, מנהלי מרכז עסקים ירושלים בבנק הפועלים שמעון אדרי ורותי גרוסמן, עו" אבי פורטן ועו"ד ישראל עטר ממשרד אגמון, רוזנברג הכהן, עו"ד חגי שמואלי שותף מנהל משרד יגאל ארנון ירושלים, רו"ח שלמה לקס, סמנכ"ל חברת נובולוג משה חסיד ועוד רבים.

הרב לאו סיפר באירוע כי אינו מגיע לאירועים מסוג זה אבל כיון שמדובר בחברה שפועלת רבות לבניית ירושלים ועושה הרבה למען הזולת החליט להיענות בחיוב להזמנה.

"שתי הנקודות הללו - ההתחדשות של העיר והמחשבה על הזולת, הם אלו שמזכים אותי בלעמוד כאן ולשמוח עמכם ולקוות שאכן כל מי שנכנס לכאן ישמח מכך שיש לו בית, ובבנייה האיכותית הזאת יש לו ברוך ה' פינה בעיר הקודש ירושלים".

עקיבא זוריבין, מבעלי החברה ציין כי "אני מאד מתרגש מעצם האירוע כאן. שאיפתנו בחברה להתחדשות ירושלים לסייע ולהוביל בהתחדשות ירושלים, לא מתוך מחיקת העבר, לא מתוך דילוג על ההווה אלא מתוך התחדשות משולבת של ירושלים הרוחנית, ההיסטורית, העשירה והמגוונת יחד עם היעדים של חברתנו לירושלים מתפתחת ומתרחבת".

הרב הראשי קובע את המזוזה
הרב הראשי קובע את המזוזה
ח"כ דודי אמסלם
ח"כ דודי אמסלם
עקיבא זוריבין, הרב לאו ולוי קושניר
עקיבא זוריבין, הרב לאו ולוי קושניר