אאא

בתאונה בין שני כלי רכב בכביש 25 סמוך לצומת ערערה בנגב נהרגו ילד בן 10 ואשה בשנות החמישים לחייה. שני בני אדם נוספים נפצעו באורח בינוני.

צוותים של מד"א שהגיעו למקום ניסו לבצע פעולות החייאה בילד ובאשה אך נאלצו לקבוע את מותם. במקביל, פונו 2 הפצועים הנוספים לבית החולים סורוקה בבאר שבע. המשטרה סגרה לתנועה למשך זמן מה את כביש 25 לשני הכיוונים בעקבות התאונה.

ממד"א נמסר: "סמוך לשעה 16:30 התקבל דיווח במוקד מד"א על תאונת דרכים בכביש 25 סמוך למחצבות פיוניר, לכיוון דימונה. חובשים ופרמדיקים של מד"א קבעו את מותם של שניים מהפצועים והעניקו במקום טיפול רפואי לשניים נוספים - נער בן 12 וצעיר בן 20. השניים פונו במצב בינוני לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

יהודה רפאל מסיקה, חובש רפואת חירום במד"אסיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד ובמקום הייתה המולה רבה, במושב האחורי של אחד מהרכבים ראינו אישה כבת 50 וילד כבן 10 מחוסרי הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בהם בדיקות רפואיות על מנת להעניק להם טיפול רפואי ובתוך זמן קצר נקבע מותם".

עוד הוסיף החובש כי "נהג הרכב, צעיר כבן 20 ונוסע שישב לידו כבן 12 טופלו במקום ופונו במהירות לבי"ח סורוקה כשמצבם בינוני. נהג הרכב השני לא נזקק לפינוי לבית החולים".