המפגש עם סלון איכותי, שווה, מושקע ויוקרתי שלצד זה יש בו מרקם אנושי מדהים שיודע לתת שירות אמיתי, מהלב ובגובה העיניים ובנוסף עם התאמה כספית הגיונית לצרכי הלקוחה. בעולם הפאנות זו תופעה שעוד לא קרתה!

זו התשובה לביטוי החזק והעוצמתי - שיער מדולר! למש יודעת להביא לכל לקוחה פאה איכותית, מושקעת, מושלמת, מעוצבת ויוקרתית ועם זאת במחיר הוגן ועם שרות אנושי, אמיתי מכל הלב!

זה מה ש LAMESH- עושים בשבילך! והם יודעים לעשות זאת ובגדול! הסטנדרטים הכי גבוהים במחירים הכי משתלמים.

השילוב המנצח של המנהלת שימרית והמעצבת מלכי שטיינמץ הוא הסוד של המרקם הייחודי הזה. הידע המקצועי, מוניטין של שנים בתחום, ההבנה לראש הלקוח, השירות מכל הלב וידי הזהב של המעצבת מלכי עם מעגל גדול של לקוחות אוהדים – כל אלה נתנו את הדחיפה לצאת לפני חצי שנה בהשקה הגדולה לבניית ועיצוב פאות מייצור עצמי ייחודי!

הליין החדש מביא אתו השקעה גדולה ורבת משאבים מטובי המוחות! והתוצאה בניית פאה מוקפדת שיושבת מושלם על הראש לפי אמות מידה מקצועיות. בחירה מוקפדת של כל שערה משיער ברזילאי משובח ואיכותי. ומעל הכול התאמה עיצובית מושלמת מתוך רצון להגיע לשביעות רצון מלאה של הלקוחה ובלי ויתור על מקצועיות וחדשנות.

נשים רבות נתקלות בדילמות וחוסר ידע לפני שהן מגיעות לרכוש פאה, איזה פאה מתאימה עבורי? איזה שיער? מה התקציב השווה להשקעה בהתאם למוצר? ב-LAMESH כל התשובות מוגשות ומותאמות אישית ללקוחות.

המוטו של המנהלת שימרית: "אנחנו משקיעים בך כי אכפת לנו ממך, הרעיון הוא לא למכור עוד פאה, אלא שלקוחה תגיד: "שווה לקנות ב - LAMESH, אני מרוצה והרבה מחמיאים לי עליה”.

המוטו של המעצבת מלכי: "פאנית צריכה לדעת לעצב את כל הסגנונות. המעצבת צריכה לא רק מקצוענות אלא גם רגישות לכל הדקויות ובכך לעצב ללקוחה עיצוב מלא חיים ועם זאת נכון, מדויק ומושקע”.

השילוב של המנהלות המשקיעות, שיער איכותי עם שירות ללא תחרות ושימת הלב על התאמה מושלמת המורכבת מאיכות, מחיר ועיצוב מושלם והכול תחת המותג - LAMESH.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ועכשיו! לכבוד פסח, סלון הפאות LAMESH עם וותק וניסיון רב שנים בתחום הפאנות פותחים במכירה ענקית לכבוד פסח. במכירה מבחר גדול של פאות מושקעות ואיכותיות ממיטב הדגמים המותאמים לכל לקוחה לפי מידה והתאמה עיצובית המושלמת לפנים.

לכבוד המכירה הנחה מיוחדת של 800 ₪ בקניית פאה מהליין החדש

המעצבת מלכי שטיינמץ והמנהלת שימרית מציגות עבורך הנחה משמעותית של 800 ש"ח בכל קניית פאה איכותית מהליין החדש ובנוסף 2 מתנות מפנקות - קופסא וראש פאה במתנה!

סלון הפאות LAMESH מזה שנים נותן דגש מיוחד על טיב של שיער ברזילאי משובח ואיכותי, שירות אדיב ומפנק לטווח רחוק. לך רק נותר לבוא, להתרשם ולקנות. המכירה תתקיים בימי שלישי ורביעי, 25-26.03.14 בין השעות: 10:00-20:00, רח’ מלכי ישראל 7, קומה ב'.

גם את מוזמנת ליהנות מפאה איכותית, מושקעת ומעוצבת להפליא. הסטנדרטים הגבוהים ביותר במחירים הכי משתלמים, במיוחד בשבילך!

]]>