זו תקופה עמוסה במיוחד עבורך. הנקיונות לפסח מתישים וחומרי הניקיון באים במגע ישיר עם גופך. את חייבת להזכיר לעצמך כמה כללים חשובים:

הידיים - הידיים הן כלי העבודה שלך, לכן חובה להניח כפפות גומי חד פעמיות כדי לשמור עליהן.

ציפורניים - למי שבכל זאת מעדיפה לנקות ללא כפפות, מומלץ להשתמש בלק שקוף בלבד.

רצוי לשייף מפעם לפעם את הציפורן כדי למנוע שבירה. עור הידיים הוא הניזוק העיקרי ולכן כדאי לנגב ידיים היטב לאחר כל פעולת ניקוי ולמרוח קרם ידיים עם הזנה למניעת יובש ופצעים עקב ריבוי הפעולות.

בגדי ניקיון - כדאי לייעד חולצה וחצאית כהות לצורך העבודות בבית, גם כדי שהכתמים לא יבלטו. גם בצל הניקיונות, חשוב להקפיד על טיפוח השיער ולשמור עליו מפני פגיעות מים או צבע.

קרם פנים - כדאי להקפיד על מריחה יומיומית של קרם פנים וצוואר, ובכלל רצוי לשמור על מראה כללי עדין ונקי. גם את לוקחת אתנחתא לקפה עם חברה, הקפידי על מראה מטופח - עגילים, איפור עדין ומראה המניח את הדעת.

דאודורנט ובושם - חובה לשמירה על יום רענן ונינוח. בנוסף, מומלץ בסוף יום מפרך להתפנק באמבטיית קצף מרגיעה ומרעננת - רצוי עם פילינג - כדי לאפשר לגוף לנשום.

פאה - כשנסיים את רוב העבודה הקשה הכרוכה במטבח, יגיע הרגע שחיכינו לו יותר מכל: להתחדש בתספורת או בפיאה חדשה. אל תשכחו לקבוע תור אצל הקוסמטיקאית להסיר שיער מיותר ולטפח את עצמנו.

]]>