מי היה מאמין ש...פורים, זה כאילו השניה קמתי ממסובין עם חצי קילו מצה תקועה בן השיניים ספרנו שבע שבתות גילגלתי בלינצ'ס עם גבינה ואז נמנעתי מבשר. היה צום עשיתי אפצ'י ואז עוד צום ואז נשמעה התקיעה ואז אל נורא עלילה, הוצאתי השניה את הקוץ מהסכך ואת ההידוק שהדקתי את ידי במהדק.. והינה הושענה שושנה טיגוני לביבות וסופגניות ודמי שוקולד לרוב.

ברכת האילנות בדיקת תאנה מחרקים והוווופ! רגע היה אדר א' בכלל? והינה שוב התחפושות יוצאות החוצה וקרנבל בייתי יוצא לדרך אחד תפס כובע של שוטר ומשקפיים של היפי השני רודף אחריו עם פאה ליצנית ומקל של רועה צאן..

השלישית עם חצאית בלרינה אוזניים של מיקי מאוס ואף של סבא זקן, אבל כמובן ילדיי ה-2016 ששואלים היכן התחפושות האמיתיות ומה נעשה עם כמות התחפושות שנערמים לנו בבית מכל שנה ושנה x10 ילדודעס. כי רגע השנה יש את אורן חזן והאדמור מלמ״טה ולהבדיל יש מיניונס שהוא גנוב על הירח. ורגע ההיא בכלל רוצה להתחפש לילדה טובה ירושלים! וככה שכולם רצים אצים 'מפסוטים' מאוצר התחפושות ומעלים זכרונות (רגע זו לא המלכת אסתר שלי מכיתה גימל?)

אני שוב לוקחת נשימה (נשימה ארוכה..) פורים בפתח וצריך לעשות קניות ואז משם ישירות לחומרי הניקוי, עוד חצי קילו מצה בין השיניים, והאח הקטן שיעשה בר מצווה, רגע? לא חגגת השנה 9?. מכנסיים קרועים של ל"ג בעומר ועוגת גבינה מסורתית, צום.. צום, תקיעת שופר חטאנו לפניך חג סוכות הגיע, מר חשוון וגברת חנוכה, סביבונים לביבות מאכלים שונים ומאה ברכות והינה שוב ראש חודש אדר והוצאת תחפושות, מעניין מה יהיה אז..

אז חברים וחברות יקרים! הישענו אחורה וקחו נשימה ארוכה, כי פורים הבא בפתח;)

שנזכה רק בשמחות ולגאולה השלמה במהרה.

]]>