זה היה רק עיניין של זמן עד ש"שוב" ינסו למצוא במה חטאו הפעם, טובי המוחות החלו לייצר בכישוריהם את טובי הקריקטורות וכולם שואלים: 'האם הוא זכאי'?

דיפדפתי באתרי החדשות של מגזרי ובקושי הרוק נבלע, איזו בושה, איזה עלבון, זה העם שלי? זה המגזר שלי? לאן נעלמו להם ימי ספטמבר המאוחדים של שנות האלפיים. אשכנזים ספרדים ליטאים חסידים כולם פקדו את רחובי וזעקו
"אריה דרעי זכאי" כן כן... זכאי! והיום? היום? שאפילו בעולם שלנו העולם החרדי איבדו כל צלם אנוש. רק חיפשו הם את הרגע שיהיה על מה. קבוצות הווצאפ האתרים הגדולים..כולם זעקו זילזלו העליבו. סתם משמועה כלשהי, שאולי ואם ואולי ואם ואם.. אבל למי יש כח לברר? יאללה לעבודה אנחנו הראשונים שגילינו!

הוא אשם, הוא רמאי, הוא לקח הוא ברח הוא לא למד לקח.

ואני...

כילדה שעוד מאורעות שנת אלפיים עדיין חקוקים בראשה הקטן שהיא עומדת ברחוב הקבלן כבת 6 אפילו לא. מביטה במכונית המתרחקת במבט של גאווה להביט באדם שכולם כך מעריכים ומכבדים אותו. צעקות מרן מחלון הבית וברכות של
כל גדולי עולם התורה.

ומה עכשיו? נזכרתם? גדלתם? הפכתם ראשי קבוצת הווצאפ וראש ממשלת דף הפייסבוק שלכם? אין מי שיגיד לכם האם זה נכון או לא? אתם קובעים לבד לרמוס אדם בלי לדעת האם זה כן או לא האם זה באמת נכון, או שמא שוב רק שמועה שאין לה בסיס?

ולכבוד אריה דרעי היקר, ברוך הבא לשנת 2016, שבא אין צלם אנוש. כן, אינטרנט, ווצאפ והרצון להיות ראשון. זה הסטיגמה, נעלמו ימי האחדות של פעם אבל עברת פעם אחת עברנו גם את המן ופרעה..נעבור גם את זה!

ולא, אני לא שקופה, אבל גם לא טיפשה, לא טיפשה בכדי לראות לאן הידרדרנו ולאן נעלם לב הבשר ונכנס לב האבן. אני בטוחה ש-80% ממציפי הסטיגמות ומשפטי ה"חכמה" אפילו הם עצמם לא יודעים מה באמת הם עושים. אם ברכת עלה והצלח. ושלא ינצחו אותך כלכך מהר וגם אם היה, תמיד אפשר להתחיל כחל פעם מחדש מהתחלה..

בהערכה רבה..

הקבלנית קטנה..:)

]]>