איך הכל התחיל?

לפני כ-4 שנים חיפשתי תמונות למה שתמיד האמנתי שאפשרי, לשלב אופנה וצניעות יחד. כשמצאתי ים של תמונות החלטתי להראות לעוד בנות שזה אפשרי, פתחתי את הבלוג 'גלאט פאשן' במתכונת של תמונות בלבד, אז עוד לא חשפתי שהבלוג הוא שלי, אחכ, כדי להפוך את הבלוג למעניין יותר הכנסתי כותבות נוספות בנושאים שונים בתחום האופנה והלייפסטייל, דברים שיעניינו נשים. גם כותבות שאינן דתיות הכנסתי וכמובן דאגנו שכל התוכן יהיה ׳כשר׳. במהלך השנים הבלוג עבר המון שינויים ולאחרונה הפכתי אותו לאישי יותר, תלוי בזמן שלי, ברצון וביכולת שלי.

‏

ממה את מרוצה?

מבעלי ומהילדים שלי

מהו השיר האהוב עליך ביותר?

׳תודה׳ של בני פרידמן

מהו הרגע הכי מכונן בחייך?

המעבר מ- חיהלה ל- חיה. מהילדה הקטנה לנערה בוגרת, זה היה בכיתה ט׳ , מלבד 4 בנות מהכיתה הקודמת כולן היו חדשות ולא ידעו מה השם שלי, ניצלתי את ההזדמנות , כשהמורה שאלה , איך מכנים אותך? אמרתי חיה!

מה מצחיק אותך?

תמונות שלי מגיל 10

על איזה עולם את חולמת?

לפי הסיפורים, העולם שאחריי ביאת משיח הוא העולם שאני חולמת עליו.

איזו יצירה שלך שלא תשכחי לעולם?

הפוסט שהעלתי לפייסבוק על כך שהחברות האופנה הישראליות לא מחשיבות את הקהל הדתי כצרכניות אופנה. התמונה בשחור לבן ,השמלה , הפתק, השעון והפנים הרצניות בשילוב המילים של הפוסט נחשפו מאוד.

ממה את מתרחקת?

מאנשים שגורמים לי להרגיש רע

את מי את הכי מעריכה?

אנשים כנים

למי את מפרגנת?

לנשים שהוכיחו לעצמן שהן יכולות למרות שחשבו שזה בלתי אפשרי

משפט שאת מאמינה ?

״זאת לא חוכמה לעשות משו קיים רק יותר טוב, החוכמה היא ליצור משהו חדש״

סטיב ג׳ובס

מהם השירים שאת שומעת?

המוזיקה בבית מאוד מגוונת כרגע מה שמושמע בעיקר זה ישיבה בויז והיום השמיני

את מי את אוהבת?

את המשפחה שלי

מה את אוספת?

חלקים קטנים שנראים לי יפים.

אוספת ויוצרת מהם אביזריי שיער או מקשטת בגדים. אני אוהבת ליצור.

על מי את מתפללת?

על אמא שלי

קורס שהיית לוקחת בשנת חופש?

הוראה

במה את משוכנעת?

פרנסה מהשמים! סיפור שאני מספרת בכל הזדמנות שיכול לעזור לכל מי שמתקשה להאמין: כלה סגרה איתי על תאריך מסוים, בזמן שהיא התלבטה בנות נוספות שאלו על התאריך ואמרתי שלא יחכו לי כי כנראה אני תפוסה, הכלה אכן סגרה איתי ובזה נגמר הסיפור. חודש לפני התאריך היא התקשרה לבטל מסיבות אישיות, אמרתי לה בהצלחה וניתקתי. ולעצמי חשבתי כמה שזה לא מתאים ואפילו כעסתי עליה, בסוף החלטתי לחשוב שמה ששלי שלי וכנראה זה לא היה שלי ושיחררתי. בערך 3 שעות לאחר מכן צילצלה לקוחה אחרת וסגרה על אותו התאריך והסכום יצא בדיוק הסכום שהייתי אמורה לקבל אילו הייתי עם אותה הכלה. מאז האמונה שלי שפרנסה מהשמים ומה שנכתב בראש השנה זה מה שנקבל חזקה מאי פעם.

מה החמצת?

שליחות. התחתנתי בשנה הראשונה של הסמינר, בגיל 18, ב״ה מרוצה מהבחירות שלי אבל תחושת החמצה אחת יש לי, לא הספקתי לצאת לשליחות.

על מה את הכי מודה לקב"ה?

על הרצון לחיות

מהו נוף מושלם בעינייך?

מדבר. הכוכבים שאפשר לראות בלילה במדבר בשבילי זה לחוש ממש את אלוקים, זה מדהים ועוצמתי!

מהי התחדשות?

מורכב, התחדשות עיסקית היא יצירה חדשנית. התחדשות בפן האישי, בשבילי זה גם בדברים הקטנים, כשבא לי חידוש אני משנה את המיקום של השטיח וזה עושה לי תחושה של חדש לתקופה מסויימת.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מהי הצלחה?

להציב יעד ולכבוש אותו, גם עצם הצבת יעד היא הצלחה בעייני. אני מאמינה שברגע שיש לך יעד אתה יודע מה תרצה לכבוש ולכן עצם הצבת היעד היא הצלחה.

ממה את רוצה מנוחה?

ממחשבות שליליות. אני לא יכול, קשה לי, רע לי, נפגעתי, זה בחירה אישית והכל בראש, אני מאמינה שאפשר להתנתק ממחשבות שליליות, הרבי אמר תחשוב טוב יהיה טוב, זה לא רק שיקרה טוב בעקבות משיכת הטוב בעזרת המחשבה, זה גם הפיכת המחשבה על מקרה מסיום, למשל : אין רע היורד מלמעלה ולכן מה שנדמה כרגע שהוא רע הוא בעצם טוב לנו ואם נחשוב ככה המקרה יהיה טוב יותר.

למי את הכי מרגישה קרובה?

לאחותי

דברים שמשמחים אותך?

הדברים הקטנים של החיים, הספקים. אם הספקתי לעבוד מ8:30 עד 17:30 וגם להכין ארוחת ערב מזינה ולשבת עם כל אחד לשיחה על איך היה היום שלו. יש לנו נוהל ספר לי מה היה טוב ומה היה לא טוב היום, ככה אני עוזרת להם לשחרר ולשתף אותי במה קרה היום. וגם לקלח את כולם וגם להשכיב אותם לישון בשעה טובה וגם הספקתי לחזור לכל מי שחיפש אותי וגם לסדר, לנקות ואפילו להעביר ניגוב ואחכ' הספקתי גם לשבת על היצירות שלי זה מהימים המאושרים ביותר בשבילי.

‏

מהו הדבר היפה בעינייך?

תנוק שזה הרגע נולד. על תינוק שנולד אפשר ממש לחוש את אצבע אלוקים, מהדברים שהשכל מתקשה לקלוט ושם מתחילה האמונה.

מהי אהבה בעינייך?

נתינה!

]]>