לקראת חג הפסח, נטע סקלי, סניור ארטיסט - אמנית האיפור הבכירה של MAC, מעניקה מס' טיפים ליצירת מראה איפור חגיגי בשישה שלבים:

1. בחרי כפוקוס לאיפור עיניים או שפתיים:

התמקדות באלמנט אחד בפנים והבלטתו יוצרת מראה מודרני וברור אשר אינו עמוס מדי. כיצד לבחור פוקוס לפנים ולהראות חגיגית? חשבי על מה אנשים מחמיאים לך יותר. במידה ובחרת בשפתיים, תרצי לבחור בצבע עז ובוהק – אדום קלאסי, פוקסיה, כתום ניאון או סגול עז ייצרו אמירה מקורית וטרנדית. אם בחרת בעיניים, צרי מראה חזק בעזרת אייליינר, צלליות ומסקרה. שימי לב כי התמקדות באזור אחד בפנים באיפור אין משמעו העדרו מכל אזור אחר. על מנת להשיג מראה מאוזן ושלם יש לטפל גם באזורי הפנים האחרים כדי שייראו מושלמים אך לא מודגשים.

2. השקיעי במראה העור

מראה עור מושלם יכול להיות חשוב יותר מאיפור העיניים או השפתיים. האתגר הוא לעיתים ליצור מראה עור מושלם אשר ייראה נטול מייקאפ וחגיגי. לא תמיד יש צורך בשימוש במייקאפ. במידה ואת סובלת מאקנה או גוון עור אשר אינו אחיד, תרצי לכסות זאת במייקאפ או קונסילר. כדי לשמור על מראה עור אמיתי, מקמי את החומר באופן אסטרטגי – רק במקומות הזקוקים לאחידות רבה יותר בגוון (בדרך כלל מרכז הפנים). הקפידי על התאמת גוון מושלמת לאזור המחשוף והצוואר. לא בטוחה כיצד להתאים גוון נכון? היכנסי לחנות איפור מקצועית בה ניתן למדוד ולנסות אותו.

3. צרי מראה איפור נוח ועמיד למשך שעות

כדי להרגיש נוח לאורך כל הערב ולא לדאוג לתיקוני איפור, כדאי לדאוג לעשות שימוש באיפור עמיד, כזה המצטיין באחיזה איתנה על העור באמצעות פולימרים ייחודיים. מייקאפ וקונסילרים העמידים ל-15 שעות, אייליינר או צלליות עמידות ושלל מוצרי שפתיים עמידים, יבטיחו מינימום התעסקות ומקסימום אפקט.

5. כמו באופנה כך גם באיפור, אקססוריז מעניינים מחזקים את המראה

לק, שימר, גלוס, גליטר, ריסים מלאכותיים – כולם משמשים כאקססוריז באיפור בהם ניתן "להלביש" את הפנים ולשדרג את מראה האיפור.

6. מומלץ לגוון ולא להתאים את גוון האיפור לבגדים

אנו לא רוצות ליצור מראה שהוא יותר מדי מתואם. האיפור צריך להתאים לפנייך ולא לבגד. דווקא קונטרסט בין הצבעים השונים במראה מייצר לוק מעניין, צעיר ומתוחכם.

חג שמח מאת: נטע סקלי סיניור ארטיסט MAC.

]]>