לפני שאת פותחת את הארון ומתלבטת ראשית כל תתעדכני מהי התחזית היומית כדי שתוכלי לבחור בהתאם את הבגד הנוח לך...לאחרונה מזג האוויר משטה בנו כך שכדאי להתעדכן.

שנית. קחי לעצמך דקה להחליט באיזה מצב רוח את היום. מצב רוח מתלהב, שמח? רגוע ושליו? או שהיום את חדורת מוטיבציה לצמוח ולעלות (מצבי רוח אחרים אינם באים בחשבון, כי אנחנו עוסקים באופטימיות של קיץ כשהדגש הוא על אופטימיות)

לאחר שהחלטת מהו מצב רוחך כל שנותר הוא להתאים צבע, הסטייליסטית של רנואר דאגה לכם לקולקציית קיץ צבעונית ופרחונית, אם הינך במצב רוח שמח ומתלהב במיוחד בחרי בצבע האדום על כל גווניו צבע חי ופורח , ססגוני ועמוק, שמלת מעטפת קיצית או חצאית מבד מתנפנף ורך יספקו לך מראה ותחושה נעימה קלילה ונוחה..

למצב רוח שליו יתאימו צבעי הכחול, צבע הים, שיעניק שקט ושלווה. גווני כחול עמוק וכהה או גוונים בהירים של שמי קיץ יגרמו לנו לקחת אויר להיטען בכוחות מחודשים ולהמשיך הלאה מתוך שלווה. ואם יומך הוא יום של מוטיבציה וצמיחה אל על, צהוב הוא הצבע שלך, הוא נותן לבגדים השראה מרעננת, תחושה של פריחה וצמיחה, הצהוב על כל גווני האור שלו ייתן את המענה הנדרש.

רנואר התחדשה לאחרונה בקולקציית קיץ מרהיבה המתאימה למגזר, עם תצוגות צבעוניות יפייפיות נוחות וקלילות במיוחד לקיץ בשלל גוונים מרהיבים והכי חשוב אופטימיים במיוחד.

אלישבע קסטנבוים מעצבת אופנה וסטייליסטית בעלת בוטיק לשמלות כלה וערב, אני מנסה לשנות לנשים את המחשבה ששחור זה מרזה, צבעוניות מעניקה לנו מראה רך ושמח, ואם תראו את הבדים שאני משתמשת בהם בצבעי פסטל זוהרים ותחרות רכות, תרגישו את מה שאני מרגישה, שמחה אמיתית.

‏‏‏‏‏

כדאי וחשוב בקיץ, ללבוש צבעוני ושמח, ובכך תעברו את הקיץ בשמחה ובשלום.

]]>