אם את כמונו, סביר להניח שאת נוטה ללכת על 'טייס אוטומטי' בכל מה שקשור לשגרת האיפור בבוקר. אבל אם את רוצה לצמצם את הטשטושים ושכבות המייקאפ הכפולות ובאופן כללי, למזער את ההתעסקות עם האיפור - הנה מדריך חובה כיצד להניח את מוצרי האיפור בסדר הנכון לשמירה על מראה רענן לאורך זמן.

1. פריימר או קרם לחות

בחרי רק אחד מהם, לא את שניהם, קרם הלחות עלול להפוך את הפריימר ללא יעיל. לא בטוחה במה לבחור? אם יש לך עור יבש, לכי על קרם לחות ודלגי על הפריימר. אם העור שלך שומני יותר, בחרי בפריימר.

2. איפור עיניים

צלליות, עיפרון שחור / אייליינר, מסקרה - בסדר הזה. איפור העיניים יכול להפוך לעסק מבולגן מהר מאוד (פס שמסרב להיות שווה, צללית שבמקום להיטשטש, נמרחת לפנס), וכשמאפרים קודם את העיניים, ניתן למנוע מהן להרוס את המייקאפ. הניחי צללית על העפעפיים, תחמי בעיפרון ולבסוף משחי את המסקרה.

3. מייקאפ ואז קונסילר

הניחי שכבה דקה של מייקאפ, לאיזון גוון העור, ולאחר מכן את הקונסילר, לפי הצורך. כך, תשתמשי בפחות מייקאפ והתוצאה הסופית תהיה חלקה וטבעית יותר.

4. ברונזר (לא חובה) ואז סומק

הברונזר נועד להעניק לכל שטח הפנים גוון חמים יותר (אך ניתן לדלג עליו) בעוד הסומק משמש להוספת צבע ללחיים בלבד.

הניחי ברונזר על המצח, לאורך גשר האף ועל עצמות הלחיים, ולאחר מכן אזני אותו בסומק עלך הלחיים.

5. איפור שפתיים

אם בחרת בצבע בולט, תחמי את השפתיים ומלאי אותם בעיפרון בגוון זהה לאודם, ואז מרחי את האודם. מלבד המראה המלא והמריחה המשורטטת, הצבע על השפתיים ישרוד יותר זמן.

]]>