אומרים שלקבל ממישהו זו זכות ולאו דווקא חולשה. אילו חלקנו יכלו להביט על עצמם ולחשוב לרגע; מה יקרה אם אבקש עזרה. יש גם אחרים, המוצאים את עצמם גם בצד האחר, של הנותנים. של אלה שמרגישים אושר רק מלתת. מעגל הנתינה הוא דו צדדי: גם הצד שנותן ומעניק מרגיש שזוהי זכות.

במשך 45 שנים, ציפי בנאי, מנכ"לית המרכז הארצי לייצור פאות, מרגישה שזוהי זכות גדולה עבורה - לתת.

למרבה הצער, ישנם ילדים רבים בישראל שחולים במחלה הקשה, הגורמת לנשירת השיער, חלק לא נעים, בלשון המעטה, בתהליך הטיפול. החלק הלא נעים הזה נפתר בעזרת פאה רפואית שהיא פאה רגילה לכל דבר, המשמשת כיסוי ראש ברגעים הקשים הללו.

ציפי בנאי מחוללת ניסים ונפלאות בכל הקשור לשמחתם של ילדים רבים המגיעים מכל חלקי הארץ. היא פוגשת אותם בשעות שנוחות להם, מתאימה להם פאה התפורה ומיוצרת בדיוק בשבילם וכל זה תמורת רגע אחד של אושר. פאה כזו עולה אלפי שקלים ובכל זאת ציפי מבקשת מהילדים רק רגע אחד של חיוך!

ציפי בנאי תורמת את חלקה לאזרחי המדינה ממקום של הבנה כי האנשים החלשים לא יבקשו, הם לא תמיד מגיעים ולכן היא מגיעה אליהם. ציפי היא דמות מוכרת בבתי החולים, המסייעת בידם של הילדים החולים במחלקה האונקולוגית להרגיש קצת יותר טוב ולהיראות יותר טוב.

בראיון אישי עם ציפי היא הבטיחה כי לעולם לא תיקח תשלום עבור פאות מילדים חולים וכי חלק עיקרי לקיום העסק שלה הוא היכולת הייחודית שלה לתרום במקום כל כך רגיש - ילדים. יותר מהכל, ציפי מאחלת לילדים האלה להגיע אליה בריאים ושלמים.

מלבדם, לציפי לקוחות רבים החל מנשים הבאות לרכוש פאות צנועות, מחמיאות ואיכותיות ועד לכאלה שמותאמת להם פאה בשל בעיות בעור ובקרקפת.

אצל ציפי בנאי ההכנות לחג מורגשות היטב והיא מאפשרת לכל אחת לרכוש פאה עם מחירים והטבות שלא חוזרות!

שמרי את התאריך: 7.9 - יום חגיגי עם מגוון פאות מעוצבות ב-3,000 ש"ח בלבד- לשלם ולקחת!

לקראת החגים הטבות כמו: שמפו ומרכך לפאות רק ב-100 ש"ח, תיק מהודר לפאות רק ב-150 ש"ח, ועוד ועוד.

מצאי אותנו בפייסבוק: פאות ציפי בנאי Zipiwigs

‏‏]]>