אוסנת חדד מלמדת ברשת שיעור מאלף באמונה ובטחון, לפני כשבוע וחצי היא איבדה את אחותה היקרה לה מכל אלישבע חדד, ואת בן דודה אביעד אלמלם ז"ל ואחייניתו, הבחורה אלישבע ע"ה, ובחור הישיבה אביעד אלמלם ז"ל. מעצרו של אנטון פרוס הוא החשוד בהריגתם, מבני ברק ופציעתם של שלושה נוספים, תוך נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול. אביעד ואלישבע עמדו מחוץ לרכב כאשר הוא חלף וגרם למותם.

אוסנת פרסמה פוסט מרגש ועוצמתי בעמוד הפייסבוק שלה: "רציתי להגיד תודה. דבר ראשון אני רוצה להגיד תודה לבורא עולם על החיים שקיבלתי במתנה בניסי ניסים. שנית, תודה לכל אחד ואחת מכם על התפילות, על האיחולים ועל הקבלות שקיבלתן לרפואתי - אין לי מילים לתאר את ההערכה ואת ההתרגשות שלי! כל הניסים שחוויתי בימים האחרונים, כולל דברים שמעל לדרך הטבע, אתן שותפות מלאות".

הקטע הבא שנכתב מצמרר ביותר: "איבדתי אחות ובן דודה שיקרים לי כל כך. מי שמכיר אותם יודע שהם היו מלאכים טהורים, נשמות שהלכו כפרה על הדור כולו. אין ספק שזו הייתה גזרה משמיים וגם אין לי ספק שטוב להם שם למעלה. רק אנחנו נשארנו כאן עם הכאב העצום והגעגוע הצורב שמזכיר לנו בכל רגע את מהות התפקיד שלנו כאן. אמנם איבדתי רגל אבל זה מתגמד ליד אובדן הנשמות הטהורות. תמשיכו להתפלל בעדי, הדרך לשיקום מלא עוד ארוכה וה' יחזיר לכם כגמולכם הטוב כמו שרק הוא יודע. השם נתן השם לקח, יהי שם השם מבורך".

הרבו בתפילה לרפואתה והחלמתה המהירה של אסנת בת ציפורה.

‏צילומסך מיתוך דף הפייסבוק ]]>