עיניים- בטחון עצמי משפיע על המבט שלנו כלפי הסביבה. בעיניים נטולות איפור המבט שלנו על עצמנו יותר ביקורתי וקפדן, קשה לך להסתכל על עצמך במראה לפני ש'תשימי פס' ותצבעי את הריסים בשחור? סביר להניח שיקשה עליך גם להסתכל על הסביבה שלך בעיניים חיוביות ומפרגנות

פנים - כשאת מלאה בנקודות חן שכל קשר בינן לבין שמן מקרי בהחלט, כשכל פגמי העור מגולים ונטולי מסכה, יקשה עלייך גם להעלים עין מחסרונות ופגמים אצל הסובבים אותך. לאחר שהמייקאפ יפעל את פעולתו תתפלאי כמה סובלנית ורגישה תוכלי להיות.

שפתיים - שפתיים נטולות צבע ירבו להשתמש במילים כעוסות ובשפה שלילית. שפתון קליל יכול לחולל קסם ולהפוך את שפתך לנקיה וחיובית.

סומק - מראה אפרורי ונטול צבע יגרום לחוויות היום שלך להראות חדגוניות ומשעעמות. כשלחייך יהיו ורודות ומלאות צבע גם העולם יהפוך לוורוד וחינני יותר. והיום שלך יראה לך יותר מעניין ומלא חיים.

צלליות - צללית נכונה תעניק עומק ועניין לפנייך ותשפיע על הצורה בה תקלטי את הדברים הקורים והנאמרים לך, לא תבחני דברים באופן שיטחי אלא בצורה עמוקה ובוגרת יותר.

בקיצור, השקיעי במראה שלך ואל תשכחי להתאפר! גם אם את ממהרת כרונית, מספר דקות יותר או פחות לא ישנו את סדר יומך אך הן בהחלט ישפיעו על האופן בו הוא יתנהל.

ולגברים שכאן: אל תחסכו כסף באיפור לנשותיכם. יועצות זוגיות ומאמנות אישיות לטיפול בהתפרצויות כעס ועצבים - בהחלט יעלו לכם יותר.

]]>