אלכסיס ואווה, שתי אחיות תאומות מתוקות מניו ג׳רזי, נראות לובשות ומדברות אותו דבר, מדי פעם מעלה האם סרטונים לרשת של התאומות המתוקות בערוץ היוטיוב שלהן, שעם פה פלפל, והאהבה אחת לשניה לא מפסיקות להפתיע, בסרטון ניתן לשמוע את האם שואלת את התאומות מזה בעצם תאומות? כמובן ישר ענתה אלכסיס שלשתיהן יש באותו יום מסיבת יום הולדת, וגם שבעצם הן נראות אותו דבר.

מה קורה כאשר מגלה להן האם ש.. גם אצל תאומות יש אחת גדולה יותר ואחת קטנה יותר? אפילו שמדובר בדקה אחת בלבד, התוצאות הן שברון לב דיי רציני..


בסרטון שהפך לויראלי חושפת האם בפני אלכסיס ואווה את הידיעה המרעישה, שאווה גדולה יותר מאלכסיס בשישים שניות(!). מיד בהשמע הבשורה החלה אלכסיס לבכות וליבב ״אבל אני רוצה להיות גדולה יותר!״

כאשר רואה אווה את אחותה הבוכיה,היא מתחילה ללטף את פניה ולנחמה:״זה בסדר, אני גדולה ממך רק בדקה.״אלכסיס לאט לאט מצליחה לאסוף את עצמה, אבל אז קורה טוויסט בעלילה - כאשר מגלה אמא לאווה, שאלכסיס בעצם גבוהה ממנה בחצי אינץ׳. השתיים מיד מחליפות תפקידים והפעם תורה של אלכסיס לנחם את אווה כשאומרת לה שזה בסך הכל חצי אינץ׳ והיא עוד תגדל להיות כמוהה.

]]>