מי אוהבת לשון הרע? אף אחת - בפרט נשים שמככבות בוקר וערב בשערי העיתונים ומדורי הרכילות.לכן, ניתן להבין את ההירתמות של הדוגמניותבר רפאלי,שלומית מלכה,שביט ויזלוהסטייליסטיתסנדרה רינגלרנגד לשון הרע.

ארבע הנשים, כך דיווח "כיכר השבת", השתתפו בשיעור תורני קבוע בני ברק, במהלכו עלה אצל המשתתפות הרעיון לנצל את כוח ההשפעה שלהן כמובילות דעת קהל ולהילחם בתופעה. "הוחלט לצאת בקמפיין ויראלי ברשתות החברתיות תחת הסלוגן "לשון הרע לא מדבר אליי", ולקרוא לציבור להשתדל להימנע מדברי לשון הרע ורכילות" נאמר בדיווח.

‏בר רפאלי(צילום: יוסי זליגר / פלאש 90)

רפאלי, מלכה, ויזל ורינגלר הצטלמו יחד לצדה של כרזה בה נכתב "לשון הרע לא מדבר אלי". גורם המעורב בפרויקט אמר לאתר כי "לא יוצא מדיבורים אסורים אף פעם שום דבר טוב, צריכים להיות חיוביים ולהוסיף טוב בעולם".

זו לא הפעם הראשונה שרפאלי מתגייסת נגד לשון הרע. בשנת 2011 היא תמכה בחוק לשון הרע ותהתה בחשבון הטוויטר שלה אם ניתן להחיל את החוק גם על מדורי הרכילות.

בשנה שעברה, העלתה רפאלי לחשבון האינסטגרם שלה תמונה בה היא מחזיקה בסטיקר עליו נכתב "לשון הרע לא מדבר אלי" וזכתב לאלפי תגובות.

את קמפיין "לשון הרע לא מדבר אלי" יזם הרב רפאל הלפרין ז"ל - מייסד רשת "אופטיקה הלפרין". מאז פטירתו, בניו הם שממשיכים להפיץ את המסר.

לא רק סלוגן, זה דרך חיים:

]]>