גבירותי, זהו, נפתרו כל הבעיות של כולנו - בטוח! לא מאמינות? קבלו! מה הבעיה הכי גדולה שלנו? זה שאנחנו לא מוצאות נעליים! מה קורה כשאנחנו לא מוצאות נעליים? אנחנו עצובות, מה קורה שאנחנו עצובות? לא הולך לנו היום, ומה קורה כשלא הולך לנו היום? טוב נו כבר הבנתם לבד למה נפתרו כל הבעיות שלנו? שניה - אני אסביר שוב..

קחי לך סיטואציה נרטיבית אפשרית:

את באירוע נוצץ, התלבשת ממש, אבל ממש יפה, ולפתע איזו גברת צועדת ליידך עם הנעליים הכי מושלמות שראית השבוע! (כי שבוע שעבר אמרת אותו דבר על נעל אחרת והיא כבר יושבת לך בארון) עכשיו, פדיחות בשבילך לפנות אליה בשביל שלא תגלה כמה את לא מעודכנת. אז שבי ותרגעי, מצאו פתרון בשבילך!

הכירי את שוגייזר (shoegazer) שלמעשה עובדת על אותו קונספט של שאזם. האפליקציה הכי שימושית לדעתי שהומצאה במאתיים שנה אחרונות. וכמו ששאזם מחפש לך את השיר שחיפשת, שוגייזר מחפש לך את הנעליים. היא מזהה את הנעל שאת מחפשת, ומראה לך היכן תמצאי אותה הכי קרוב אלייך, במידה שלך, ובמחיר הכי שווה שיש.

בהתחלה, החלו ממציאי האפליקציה להתמקד בנעלי ספורט סניקרס יינקיז וכו׳. ולאחר מכן התרחבו לשלל דגמים וסגנונות, וכן גם פתחו אפשרות לזיהוי מידות. כל מה שאת צריכה לעשות זה לכוון את הנייד שלך כשהאפליקציה מופעלת לכיוון הנעל. (אם את לא רוצה שזו שלובשת את הנעליים תחשוב שאת מהשב״כ תעשי זאת בעדינות).

בשביל למנוע פדיחות ושזו שזכתה בנעל המושלמת לא תתרגש יותר מדי ותרגיש סלב, אפשר לעשות זאת ממרחק מה ולא להתקרב ישר לנעל של הגברת המגונדרת. לאחר כמה שניות מתעדכנת האפליקציה והיא מראה את התוצאות המגלות לך את חברה, מי יצר אותה, כמה היא עולה והיכן הכי קרוב אפשר להשיג אותה..

בקיצור? לכי על זה.. תשזמי

]]>