בעיות בבית הלבן, נשיא ארצות הברית החדש דונלד טראמפ יצא במתקפת ציוצים חריפה נגד הילרי קלינטון, לאחר תמיכתה של קלינטון בספירת קולות חוזרת בכמה מדינות ששם יש חשש שהספירה הייתה שקרית. טראמפ כמובן לא נשאר חייב לעוגמת נפש ותקף את הילרי ואף ציטט דברים משיחת הניחומים של טראמפ להילרי לאחר שהוכרזו התוצאות, הילרי החזירה שזה מזעזע העובדה שהוא מפחד מעצם העובדה שהוא יוכל לאבד את המשרה הנחשקת.

״הילרי הודתה בהפסד והשלימה עימו כשהתקשרה אלי לפני שנשאתי את נאום הניצחון שלי״, אמר טראמפ בציוציו.״שום דבר לא ישנה את דבריה הבוטים של הילרי בעימות״ עוד ציטט טראמפ את דבריה מהעימות כשאמרה ״זה מזעזע, זו לא הדרך שבה דמוקרטיה מתנהלת מאז הבחירות הראשונות לנשיאות אמריקה, היו בחירות חופשיות והוגנות, קיבלנו את התוצאות גם כאשר לא בדיוק אהבנו אותם, אבל כאנשים בוגרים התמודדנו עם התוצאות, אני באופן אישי מזועזעת שהוא המועמד של אחת המפלגות ומציג כזו עמדה״

עוד הוסיף טראמפ שמן למדורה כשצייץ ״עוד אמרה הילרי כי עלינו לקבל את התוצאות ולהסתכל קדימה, דונאלד טראמפ הוא הנשיא שלנו, אנו חייבים לתת לו את ההזדמנות להנהיג״ וחתם באמרה ״כל-כך הרבה כסף יבוזבז ואותה התוצאה תיהיה, עצוב!״

אתמול הודיעו ממטה הקמפיין של קלינטון כי תתמוך ביוזמתה של ג׳יל סטיין שדורשת ספירה חוזרת של הקולות בכמה ערים שבעקבותם בעצם הפסידה הילרי. סטיין הגישה השבוע בקשה רשמית ועוד פצחה באיסוף תרומות ברחבי האינטרנט על מנת לוודא ש״האקרים לא הטו את התוצאות לטובתו של הנשיא טראמפ״. אם יווכח שיש ניצחון בערים המסויימות הללו, זה בעצם יביא נצחון להילרי קלינטון. אשר הפסידה בהם בשמיני לנובמבר בהפרש מזערי. במסגרת תהליך הבדיקה, יספרו מחדש כשלוש מיליון קולות.

בתגובה חוזרת למהלך של קלינטון אמר טראמפ ״מדובר בהונאה של ממש, זוהי עוד דרך למלא את כיסיה של סטיין בכסף ומרשרשים, במקום להתעסק בנסיון שינוי תוצאות הבחירות, היא צריכה לכבד אותן״. מאז הבחירות מיעט טראמפ לתקוף את הילרי ואף אמר שלא יעמידה לדין למרות שהבטיח שיעשה כך.

איך אומרים? שהטוב בשבילנו ינצח:)

]]>