(צילום: דניאל אליאור, ynet)

הבוקר, הובא למנוחות חן בלוך, בן העשר, שנהרג אמש בתאונת דרכים מחרידה, כאשר במהלך רכיבה על אופניו בפתח היישוב תקוע, פגע בו רכב משטרתי והרג אותו במקום.

בלוויתו המרגשת ספדו לו אביו ואימו בבכי קורע לב, ובקשו ממנו סליחה על כך שלא שמרו עליו טוב יותר. "אנחנו מודים לאלוקים שנתן לנו לגדל אותך 10 שנים", התייפח אביו, " אנחנו אוהבים אותך לעד עם נשיקות וחיבוקים שלא נגמרים"

אף עין לא נותרה יבשה מול מילות הפרידה המרטיטות של האם, עדי בלוך, שהופנו אל בנה: "עכשיו אני אשיר לך שניים מהשירים שאהבת מאד, וכולם ישירו איתנו חנצ'וק". בקול שבור בדמעות, שרה לו אימו האוהבת שירי פרידה מרגשים, כשציבור המשתתפים מצטרף אליה כאחד.

"נולדת בשבת, מצאת חן בעיני הקל מאוד, והוא החליט שהוא רוצה אותך איתו", כך אמרה מבין יפחותיה, "תפגוש שם את סבתא חנה, שעכשיו גם היא תיהנה ממך עם הפרצוף הקונדסי שלך. אתה ילד 'שוקולית', ילד נצחי. הייתי רוצה לתת לך חיבוק כל כך חזק ולפרוע לך את הבלורית, אבל זה לא יקרה. סליחה, חמוד, שלא יכולנו לשמור עליך.

כל מילה מרגישה לי קלישאה, אבל אני חייבת להיפרד ממך" המשיכה האם השכולה בהספד המרגש, "אלוקים הוכיח לי שאנחנו לא יכולים לשמור על הילדים שלנו. הקסדה הייתה על הראש וחצית במעבר חצייה. הנשמה שלך תמיד הייתה למעלה, כזה היית ועכשיו הצטרפת לנשמה שלך".

בבכי מרעיד לבבות ספד לו אביו, "אני אוהב אותך ילד טהור שלי. היית תמיד עם ניצוץ בעיניים. ביקשת ממני יום כיף של נסיעה באופניים בירושלים שאותו אנחנו כבר לא נעשה"

רגע לפני שנטמנה גופתו, בכתה האם והתחננה, "אל תלך, אל תלך. תנו לי עוד שנייה"

]]>