כן, אנחנו יודעים מה עובר לך בראש. המרקם הג'לי הזה והטקסטורה החיצונית מזכירים יותר מדרס רגל שקוף או את הטרנד החדש יחסית באפיה: 'עוגת טיפת הגשם, ופחות ספוגית למריחת מייקאפ. תתפלאי, אבל המוצר החדש הוא להיט היסטרי בתחום הקוסמטיקה בארה"ב שנחטף המהחנויות בארה"ב, ולא רק בגלל המראה ה'קולי' (או הדוחה) שלו.מדרסים? עודה? או פד איפור...(צילום: RUBEN CHAMORRO)‏מדרסים? עוגה? או פד איפור...(צילום: RUBEN CHAMORRO)

הספוגית הזאת היא המצאה פשוטה וחכמה שבאה לפתור בעיה שרובינו כלל לא מודעים אליה. בעוד כל אמצעי אחר למריחת מייקאפ, כמו אצבעות, ספוג, או מברשת יספגו לעצמם חלק ניכר מהחומר ויבזבזו אותו, פד הסיליקון הזה הוא משטח חלקלק ואטום לחדירה, שימרח את האיפור באופן היעיל והחסכוני ביותר. בנוסף ליתרונותיו, הסיליקון הוא חומר סופר גמיש, וכך יאפשר למייקאפ להגיע לכל פינה חבויה של פניך.

 (צילום: RUBEN CHAMORRO)(צילום: RUBEN CHAMORRO)

והחלק הכי כיף? הוא מתנקה בקלי קלות, פשוט לשטוף מתחת לזרם המים או לנגב במגבון. אז במקום להסתבך עם מברשת שונה לכל אבקה ופודרה, תוכלי להשתמש בו למריחת כל שכבות האיפור, המייקאפ, הסומק והפודרה, ובין שכבה לשכבה פשוט לנגב.

מתנקה במחי מגבון (צילום: RUBEN CHAMORRO)מתנקה במחי מגבון (צילום: RUBEN CHAMORRO)טוב למריחת סומק. (צילום: RUBEN CHAMORRO)טוב למריחת סומק. (צילום: RUBEN CHAMORRO)

אז האם זה שווה את ההיסטריה?

בואי נגיד שאנחנו מחכים בטירוף שזה יגיע לארץ.

]]>