החנות של שיראל אברהמי, היא התגשמות חלומה הוורוד של כל פאשניסטה דתיה. ככזאת, את בוודאי נתקלת לא פעם בדילמה הבלתי נמנעת בין הרצון לשמור על כללי הצניעות לבין פריט לבוש מושלם כזה או אחד, שאת חייבת, אבל חייבת, לראות אותו בארון הבגדים שלך.חלומה של פאשניסטה (צילום: יחחלומה של פאשניסטה (צילום: יח"צ)

הסטייליסטית ובלוגרית האופנה שנוכחה לראות כמה קשה, כמעט בלתי אפשרי למצוא את הבגדים הנכונים המשלבים צניעות וסטייל יחד, החליטה לעשות עבורך את העבודה, והקימה אתר שאוסף פריטי לבוש ממותגים שונים, שנבחרו בקפידה ע"י סטייליסטיות ומציג בפניך קולקצייה מושלמת המותאמת גם לכללי הצניעות וגם לצעקה האחרונה בעולם האופנה. האתר מעניק חווית קניה מפנקת שחוסכת לך את השוטטות הארוכה והמתישה בקניונים בחיפוש אחר השמלה המושלמת.

צנועה בסטייל; שיראל אברהמי (צילום: יחצנועה בסטייל; שיראל אברהמי (צילום: יח"צ)שיראל אברהמי (צילום: יחשיראל אברהמי (צילום: יח"צ)שיראל אברהמי (צילום: יח
שיראל אברהמי (צילום: יח"צ)

הקולקציה מותאמת לגוף הנשי, מדברת בשפה הקלאסית הבינלאומית כמו האוברסייז שתפס תאוצה, ומעוצבת ברובה ללא חתכי מתאר כפי שנוכל לראות בטרנדים האחרונים של תצוגות האופנה.

הסטייל ייחודי ושונה בנוף הישראלי הוא לקוח מעולם האופנה הבינלאומי ומתאר סטייל נשי ללא פשרות, ועם זאת גם נוח ומותאם לגוף הנשי. כל השמלות אינן מצריכות חולצות או חצאיות בסיס, וברוב השמלות יש 4 ס״מ שניתן לפתוח בנוסף לאורך המקורי. הכל מושלם ומותאם לפי כללי הצניעות.

(צילום: יח (צילום: יח (צילום: יח (צילום: יח (צילום: יח (צילום: יח (צילום: יח (צילום: יח (צילום: יח (צילום: יח

הקו הבולט והמיוחד בקולקציית השמלות של שיראל הוא העיצוב שנועד להתאים לכל שלב בחייה של אישה. רוב השמלות מתאימות גם להריון, אחרי לידה או הנקה. הן קלילות ועם זאת קלאסיות מאוד ולא פשוטות. לאחר הלידה הן מטשטשות ונותנות לאישה להרגיש נוח ויפה, וחלקן עם רוכסנים או כפתורים קידמי עם המאפשרים גם הנקה חופשית.

(צילום: יח‏ (צילום: יח"צ)(צילום: יח‏(צילום: יח‏(צילום: יח‏(צילום: יח‏(צילום: יח‏(צילום: יח‏

המותג ״שיראל אברהמי״ מקפיד על איכות הבגד ללא פשרות ושירות לקוחות אדיב ומסור.

אינסטגרם: https://www.instagram.com/shirelavrahami/. פייסבוק:https://www.facebook.com/itshirelush


]]>