((מתוך הפייסבוק של Kelsie Swygart))

תסתכלו על התמונה הבאה. מבט ראשוני יביא אתכם למסקנה שמדובר בעוד דוגמנית עם עור מושלם שמדגמנת טכניקות איפור. אך לא לחינם הראנו לכם את חצי הכוס המלאה.

אל תאמינו למה שאתם רואים... (מתוך הפייסבוק של Kelsie Swygart)‏אל תאמינו למה שאתם רואים... (מתוך הפייסבוק של Kelsie Swygart)‏והחצי השני.. (מתוך האינסטגרם של Kelsie Swygart) קלסי סוויגרט, מאפרת מקצועית מאוהיו שתפה תמונות מדהימות בעמוד האינסטגרם שלה בהן היא מופיעה כשפניה מאופרות למחצה, וכך ממחישה בצורה ברורה ומהפנטת את ההבדלים של 'לפני ואחרי'. הצד הימני של פניה הנקי מאיפור מציג עור בהיר ומנומש להפליא, יותר נכון 'מנומר', שמסתתר לחלוטין תחת מסכה עבה של איפור כבד בצד השמאלי של פניה שמציג עור מושלם למראה.

Round 4 of #thepowerofmakeupchallenge. I'm loving this fall look! So warm and toasty❤ I used my @iconic.london brushes, foundations and powders! Also I waved my hair and I'm totally obsessed with it right now! Hope you enjoy today's look! #mua #makeupartist #makeup #motd #thepowerofmakeup #powerofmakeup #highlight #followme #contour #bake #facebaking #beauty #beautiful #gorgeous #flawless #freckles #freckled #girlswithfreckles @frecklebeauties_ @maryhadalittleglam #transformation #bluehair #eyelashes #eyebrows #taupe

A photo posted by Kelsie Swygart (@freckles_and_full.glam) on Sep 26, 2016 at 2:05pm PDT

לפני ואחרי...

קלסי מעידה כי עשתה זאת בשביל הכיף שבאתגר והיא אינה נוהגת להתאפר כך מידי יום. "הם מה שמייחד אותי", היא מדברת על נמשיה. "ואני גאה להיות מכוסה בהם. לפעמים אני מצטערת שלא הייתי לי יותר, באמת!"

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

Happy #frecklefriday from work! ❤ #freckles #freckleface #brows #eyebrows #face #natural #bluehair #shorthair #beauty #beautiful #gorgeous #makeup #mua #motd #followme #sallysbeautysupply #sallys #hazeleyes #greeneyes #nails #nailporn #fallnails #notd #hotd #makeupaddict #spots @frecklebeauties_

A photo posted by Kelsie Swygart (@freckles_and_full.glam) on Sep 23, 2016 at 10:28am PDT

לפני..." גאה להיות מכוסה בהם..."

קלסי לא היחידה, מה שגרם לה לעשות את זה הוא אתגר איפור שרץ ברשת בו מאפרות מכל העולם מעלות תמונות שלהם מאופרות למחצה. התמונות עוצרות הנשימה מוכיחות כי גם העור הכי נורא בעולם יכול להראות מושלם עם איפור נכון (וכבד)

אז כל המנומשות והמחוצ'קנות למיניהן, תתעודדו...

]]>