(צילום מסך מתוך דף הפייסבוק של 'ישנן')

צילום מסך מתוך דף הפייסבוק של 'ישנן'

נראה כי לאחרונה מסתמן טרנד חדש בקרב נשות הרשת. יותר ויותר אמהות נואשות ועייפות מחליטות לסכם את חוויות האימהות המורכבות והמעייפות בוידוי קומי קצר ומשעשע אותו הן מעלות לרשתות החברתיות. התאוצה שצוברים הסרטונים הללו, וההדים הרבים שהם יוצרים מעידים על הזדהות רחבת היקף מצד אמהות רבות שרואות בהם שיקוף עגום ומצחיק של מצבן.

הסרטונים הויראלים זוכים ליחס קיצוני משני עברי המתרס. אלו שנהנות מהסיטואציות המוכרות והמדויקות וצוחקות מהפן המוקצן וההומריסטי בו הן מובאות, ואלו שמזדעזעות מהאופן המוגזם והשלילי לכאורה, בו הן מציגות את חיי האימהות, ורואות בכך עוול של מציאות יפה גם אם תובענית, הרצופה בקשיים מבורכים.

טובה ליי, אמא שהתברכה ב-3 'מלכות דרמה' קטנות, ובחוש הומור משובח אחד, מעלה מידי פעם סרטונים מהסוג המוזכר לדף הפייסבוק שלה "המחשבות שלי על דברים", שזוכים לאין ספור שיתופים ותגובות אוהדות בעיקר אבל גם פחות.

לאחרונה היא העלתה סרטון קצר ומשעשע במיוחד, בו היא מתארת את התגובות החריפות שהיא מקבלת לעתים, המאשימות אותה בחוסר אהבה וסבלנות לילדיה ובכך שאינה אמא ראויה. ליי, כדרכה, מצאה בכך חומר למחשבה קומית ופתיח מעולה לסרטון הבא. אז ככה זה נשמע: "הרבה אנשים האשימו אותי לאחרונה שאני לא אוהבת את הילדים שלי, בגלל שאני מתלוננת עליהם באינטרנט. אז אני רוצה להרגיע את כל מי שדאג. אני מאד אוהבת את הילדים שלי, במיוחד כשהם ישנים".

ליי ממשיכה במונולוג מצחיק עד דמעות ומוכיחה שוב לכולנו כי הקשיים לא סותרים את האהבה, המר לא עולה על המתוק, שילדים מושלמים יש רק בסרטים ושתכל'ס, עם הורות, כמו עם כל דבר בחיים, א"א להתמודד בלי מעט הומור.

אז תהנו.

]]>