ג'יג'י חדיד, הפרזנטורית של מייבלין ניו-יורק פותחת את שבוע האופנה בניו-יורק לשנת 2017 עם לוק חדשני, צבעוני וטרנדי. מראה האיפור שהציגה חדיד הוא השראה למגמות, צבעים וטרנדים לאביב - קיץ 2017. אם את מעוניינת לאמץ את המראה, ככה תעשי את זה בעצמך:

הבסיס

מרחי את מייק-אפ ה'סופרסטיי 24 שעות' על כל שטח הפנים עד לכיסוי מלא. במידת הצורך, הוסיפי קונסילר להשלמת הכיסוי באזור העיניים ואחדי בין השכבות עד למיזוג.

עיניים

כשכבת בסיס לאיפור העיניים אפשר להעביר מברשת סומק עם מעט 'דרים סאן' ברונזר ליצירת מראה שזוף קלות כבסיס לצלליות בגוונים חמים.

למראה נועז יותר:

1. שרטטי בעזרת אייליינר 'מאסטר אינק' בגוון שחור, קו דק בצמוד לקו הריסים העליון. למתקשות בשרטוט הזווית החיצונית, מומלץ להדביק 'POST IT' מהריס האחרון ועד לקצה הגבה ליצירת זווית משולשת ולשרטט בהתאם לקו שנוצר– כך תקבלו קו מושלם.

2. מרחי קוים נוספים ועבים יותר מעל לקו האייליינר השחור בעזרת צלליות 'ג'ל-קרם קולור טאטו' בגווני ברונזה, כסף וזהב. יש להשתמש במברשת שטוחה, סינטטית ודקה (כמו מברשת שפתיים).

3. הוסיפי קווים מנומרים ברחבי העפעף באופן אקראי לקבלת מראה אומנותי וגרפי.

4. לסיום, עליך ליצור 2 נקודות אור בעזרת אותה צללית בגוון כסוף או מוזהב; אחת בשיא העין (הזווית הפנימית של העין) ושרטטי קו נוסף מקביל, מתחת לקו האייליינר השחור בזווית החיצונית של העין.

למראה מעודן יותר:

1. מרחי לכל אורך העפעף מקו הריסים ועד כפל העין צללית 'קולור טאטו' בגוון ברונזה, ובעזרת האצבע טשטשי מעט כלפי הגבה. חזרי על הפעולה הזו גם בעפעף התחתון מתחת לקו הריסים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

2. סמני נקודת אור באמצעות צללית בגוון כסוף או מוזהב תחת הגבה ובשיא העין.

3. שרטטי קו אייליינר בצמוד לקו הריסים. לעבות ולהאריך בהתאם למבנה העין (טיפ פוסט איט). להעצמת המראה, לשרטט קו נוסף מקביל מעל לקו האייליינר השחור.

4. לסיום איפור העיניים, למשוח את הריסים במסקרה 'קולוסאל גו אקסטרים' לנפח עוצמתי במיוחד.

גבות

לפיסול הגבות במראה טבעי, יש לסרק באמצעות מסקרה לגבות בגוון התואם את גוון השיער, רצוי לא גוון מודגש מידי כי העיניים גם ככה דומינטיות מאוד.

הצללות

בעזרת סטיק פיסול לפנים, שרטטי פס מהגוון הכהה באזורים השקועים - חצי את הפנים מהאוזן ועד מרכז הלחי והוסיפי עוד 2 קווים אינדיאנים באזור הרכות וקו הלסת. יש להניח את הגוון הבהיר באזורים הגבוהים - מעל עצם הלחי, גשר האף. טשטשי בין השניים עד למיזוג מושלם.

לסיום, למשוח את השפתיים בשפתון נוזלי בגוון ניוד.

]]>