אושרת מועלם שימשה עד כה כמנהלת תיקי לקוחות בכירה בתחנה ובין היתר הייתה אמונה על הטיפול בלקוחות המשרדיים והפרטיים מהמגזר הכללי. במסגרת זו הצליחה הגב' מועלם בתוך כשלוש שנים להגדיל את נתח הפרסום במאות אחוזים, ולהביא לחיבור כלכלי יציב בין לקוחות כלליים שלא נחשפו לכוח הקנייה שבמגזר החרדי, לתחנת הרדיו החרדית תוך שהיא מביאה לידי ביטוי את יכולת ההנעה המוכחת של הרדיו.‏

אושרת מועלם (32) אם לארבעה, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בפרסום ותקשורת שיווקית מטעם הקריה האקדמית אונו, עובדת ברדיו מאז הקמתו ובנוסף לתפקידיה בתחום השיווק והמכירות הייתה אחראית על ריכוז וניהול מותג הנשים "ואת עלית על כולנה" מבית קול ברמה המרכז את פעילויות הנשים של התחנה דוגמת ימי עיון, נופשים ופעילויות תוכן ייעודיות.

אריאל דרעי מנכל התחנה: "אין לי ספק כי החיבור בין יכולותיה המקצועיות המוכחות של אושרת לכוח הפרסומי והשיווקי של הרדיו יביאו לתוספת צמיחה כלכלית לתחנה לצד משב רוח רענן בשדה המכירות החרדי והכללי כאחד"

אושרת מועלם: "אני גאה ונרגשת לעלות מדרגה בתחנת הרדיו "קול הרמה" שהיא כמו בית ומשפחה לי וליתר העובדים. אני מודה על הבעת האימון בי ורואה בו אתגר אישי ומקצועי ראשונים במעלה.

מהיכרותי רבת השנים עם תחום המכירות בכלל וזה של התחנה בפרט, אני בטוחה כי 'בסייעתא דשמייא' נכונו לנו שנים של גידול וצמיחה משמעותיים בקרב קהל הלקוחות הקיים, ובעיקר הגעה לקהלים וללקוחות חדשים שברגע שיחוו את החוויה הפרסומית והשיווקית של הרדיו יצטרפו לקהל הלקוחות הגדול והנאמן שלנו".

מאמע מאחלת לאושרת, בהצלחה בתפקיד החדש!

]]>