אאא

אמש חדרו לבית הספר של 'אהל שרה' בבני ברק מספר גנבים, ושדדו מתוכו שישה מחשבי תקשורת המשמשים כ'פה' עבור התלמידים המטופלים במוסד הייחודי • צפו בגניבה (חרדים)

לבית הספר לחינוך מיוחד 'גשרים' של 'אוהל שרה' בבני ברק, פרצו אמש (שני) שני גנבים וגנבו מהמקום שישה מחשבי תקשורת מיוחדים השייכים לתלמידי בית הספר המטופלים בו.

מחשבים אלו מכילים תוכנות בעלות אלפי שקלים והם עצמם מוערכים בשווי של כעשרים אלף ש"ח - לכל מחשב. המחשב משמש כ'פה' בעבור תלמידים בעלי לקויות דיבור קשות שיכולים לתקשר עם הסביבה רק באמצעות מחשבים אלו.

מחשבי תקשורת אלו הוענקו לבית הספר בשנתיים האחרונות על ידי משרד הבריאות. מנהלת מערך החינוך של 'אהל שרה' קרין טרבלסי, מנהלת ביה"ס יהודית שטיינמץ וקלינאית התקשורת של ביה"ס תמר שטיגליץ שהגיעו הבוקר לבית הספר נדהמו כשהבינו שלאחר שנים רבות של ניסיונות ההורים וההנהלה להשיג את המחשבים באמצעות מגביות ופנייה לארגוני צדקה שונים, העניק להם משרד הבריאות את המחשבים במהלך השנתיים האחרונות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הוונדליזם שביצעו הגנבים במשרד בית הספר
הוונדליזם שביצעו הגנבים במשרד בית הספר

"עכשיו, כשסוף סוף הילדים יכולים להביע את עצמם דרך המחשבים - נלקחה מהם ברשעות זכות בסיסית זאת על ידי גנבים חסרי מצפון", אומרים ב'אהל שרה' ל"כיכר השבת".

בית הספר 'גשרים', שנחנך לפני כשנה, הינו אחד מחמישה בתי הספר של 'אהל שרה', המפעילה מעטפת שירותי תמיכה לילדים ובוגרים בעלי מוגבלות קוגניטיבית התפתחותית לכל אורך חייהם - בחינוך, דיור קהילתי ותעסוקה לכ-550 חניכים וחניכות, במטרה להביאם לכדי תפקוד עצמאי עד כמה שניתן.

במצלמות האבטחה נראים כאמור שני צעירים פורצים לבית הספר, ולאחר מכן הם השחיתו רכוש באולם בית הספר והפכו את המשרד. הנהלת אהל שרה ומשטרת ישראל פונים לציבור: כל המזהה אנשים אלו, שיפנה למשטרת ישראל מרחב דן במספר הטלפון 03-6104444.

שוטרי המחלקה לזיהוי פלילי בזירת האירוע
שוטרי המחלקה לזיהוי פלילי בזירת האירוע
הגדלה