אאא

פרסום ראשון: בישיבת מיר מבקשים לנצל את כינוס המועצות המשותף והגעתו הבלתי שגרתית של ראש ישיבת פוניבז' הגר"ג אדלשטיין לירושלים הערב (חמישי), והזמינו אותו למסור שיחת חיזוק לקראת הימים הנוראים. מדובר בשיחה מסורתית אותה היה מוסר מידי שנה מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן

בימים האחרונים, מיד לאחר שהוחלט על ישיבת כינוס המועצת בירושלים והסתבר כי ככל הנראה ראש ישיבת פוניבז הגר"ג אדלשטיין יחרוג ממנהגו שלא לצאת במהלך ה'זמן' מאזור בני ברק, פנה ראש ישיבת מיר הגאון רבי אליעזר יהודה פינקל יחד עם ראשי הישיבה להגר"ג אדלשטיין, בבקשה שיבוא לישיבת מיר לעצרת חיזוק לקראת הימים הנוראים וימסור שיחה בהיכל המרכזי בהשתתפות אלפי אברכי ובחורי הישיבה.

בשיחה עם "כיכר השבת" אומר אחד מהנהלת ישיבת מיר "מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן היה מגיע מידי שנה לפני הימים הנוראים למסור שיחה בישיבה, זה היה חיזוק גדול, עכשיו שהמועצת תתקיים בירושלים ראש הישיבה הגרא"י פינקל וראשי ורבני הישיבה רצו מאוד שהגר"ג אדלשטיין ימסור את השיחה המסורתית לפני הימים הנוראים".

לדבריו: "מקווים מאוד שאכן יסכים להגיע, בישיבה עדיין לא קיבלו תשובה מראש הישיבה ורק הבוקר ידעו האם באמת נזכה שיגיע גם לשיחת חיזוק בישיבה"