אאא

כל חובב גדול של ווטסאפ, יודע שאין תסכול ומבוכה גדולה יותר מאלה שנגרמים משליחת הודעות שגויות. WABetaInfo שידוע כמדליף סדרתי של חידושי ווטסאפ, מדווח ששירות ההודעות המיידיות בוחן תכונה חדשה שתאפשר הסרה בדיעבד של הודעות שנשלחו – הן עבור השולח והן עבור הנמען.

על פי צילומי מסך של אנשים אשר נמנים בקבוצת הניסוי המצומצמת של התוספת החדש לוואטסאפ, הליך המחיקה הניסיוני יעיל במיוחד משום שזה דואג למחוק את המסר גם במסך ההתראות. תכונה חיונית ביותר עבור הצלחת "השמדת הראיות".

במקום ההודעה שנשלחה במקור ונמחקה לאחר מכן, תופיעה ההודעה כי זו הוסרה. מה שעלול להוביל אנשים רבים לתהות מה מסתתר מאחורי ההודעה העלומה, אבל זהו פתרון משמעותית מביך פחות מאשר תרחיש האימים בו התבלבלת בין בת הזוג לבוס.

מזה זמן שמפתחים בתחום מדברים על האפשרות שוואטסאפ אכן פועלת להטמעת המחיקה בצ'אט, זאת בעקבות רשמים שמעידים על הכנות שנעשו בנידון בשורות הקוד של אפליקציית ההודעות הפופולרית כפי שגם דווח ב"כלכליסט".

הפעם כנראה שהטמעה זו קרובה מתמיד, בגרסת הבטא של ווסטסאפ בווינדוס פון זו כבר נוכחת ופעילה. צעד שמצביע על כוונת החברה שבבעלות פייסבוק לשחרר את הבשורה גם באפליקציות האנדרואיד וה-IOS, שם זו הוטמעה רק בקרב מספר נסיינים.