אאא

דרמה של ממש התרחשה במהלך התפילות בעיצומו של יום הכיפורים בישיבת "שכר שכיר" (הנגב לשעבר) בעיר נתיבות.
 
היה זה כאשר אלמוני שיכור נכנס עם תיק גדול ואקדח להיכל הישיבה באמצע הניגון "יעלה" וכיון את הנשק לעבר הבחורים שנמלטו מבית המדרש עם ראשי הישיבה.

הבחורים ההמומים התלבטו כיצד עליהם לנהוג ובהוראת רב התקשרו למוקד 100 של המשטרה שהגיעו למקום עם כוחות גדולים.

השיכור נתפס על-ידי השוטרים ונעצר לחקירה והתפילה נמשכה.

אחד הבחורים מספר ל"כיכר השבת" על התקרית המוזרה ואומר כי "פחד של ממש שרר בבית המדרש. חשבנו שמדובר בפיגוע. הגיעו 4 ניידות והיתה המולה גדולה".

אחד הבחורים מספר ל"כיכר השבת" כי "מדובר במאבטח שגר בנתיבות ומוכר לכולם בישיבה, הוא נכנס כשהוא מסטול לישיבה, נכנס לבית המדרש והסתובב, אף אחד לא התייחס, לאחר מכן הוא הגיע למקום של החזן, התחיל להרים את החולצה ואחד הבחורים ראה אקדח מתחת וצעק 'פיגוע'.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"מיד כולם התחילו לרוץ, דחפו סטנדטרים וספסלים, ההמולה יצרה מצב מלחיץ, כולם רצים בלי לשאול מה קרה. לחצו על לחצני המצוקה, מיד הגיעו כוחות למקום. הנשים בעזרת נשים צרחו, הבהלה הייתה גדולה, ובסוף התברר שהכל היה בדיחה".

מהמשטרה נמסר כי "בעקבות דיווח שהתקבל אתמול בערב במשטרה אודות אדם שהגיע לבית כנסת בנתיבות כשהוא מנפנף באקדח, הגיעו למקום שוטרי משטרת ישראל.

"השוטרים עכבו את החשוד שהיה בגילופין ובחיפוש שנערך עליו נתפס אקדח מפלסטיק. החשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה ובסיומה שוחרר בתנאים".