אאא

מוצאי יו"ט ראשון, יום חמישי טו' תשרי

ישיבת וילקומיר באשדוד, בשעה 21:00 עם הזמר דוד טויב ותזמורתו של שלומי אקר.

ישיבת מיר הקטנה בירושלים.

בית הכנסת חניכי הישיבות תורה וחסד ותפילה למשה, במערב ב"ב עם הזמר אברהם ריס ותזמורתו.

ישיבת דרכי משה לצעירים ברחוב וילקומיר – חזו"א בב"ב.

ישיבת היכל אליעזר באלעד בראשות הגאון הרב ברוידא עם תזמורתו של יענקי אקשטיין.

ישיבת 'משך חכמה' ברחוב ראב"ד בבני ברק, בליווי תזמורת.

הופעה של חסידות מישקולץ בפתח תקוה בהשתתפות הזמרים בני פרידמן, חיים ישראל ומיילך קאהן. האירוע יועבר בשידור חי ברדיו קול ברמה.

קהילת "קהילות יעקב" בראשות הגרמ"מ קארפ רב הגבעה הצפונית מודיעין עילית בליוי כלי שיר.

ישיבת כנסת יונה לצעירים בגבעת שאול בירושלים בשעה 21:30 עם האורגניסט נתן גודס.

בבית הכנסת 'דברי שיר' ברחוב זכריה בבני ברק, בליווי תזמורת של אביגדור רוט.

ישיבת 'בית דוד' לצעירים בבני-ברק, בליווי תזמורת של יהודה פליישמן בליווי דודי פלדמן.

בבית הכנסת ערלוי ברחוב מהרש"ל בב"ב, בליווי תזמורת.

ישיבת יד אהרון לצעירים ברחוב החורש בשכונת רמות בירושלים.

ישיבת תורת רפאל לצעירים בירושלים בשעה 21:00 עם הבעל מנגן מאיר לוי ותזמורתו.

כולל לומז'ה בפתח תקווה.

בהיכל הספורט ברח' התקווה 76 בתל אביב עם חיים ישראל ותזמורת המנגנים.

ישיבת חכמת שלמה בראשות הרב ליזרוביץ ברחובות בליויי תזמורת.

ישיבת תפארת מרדכי אולמי התמר הדקל רחוב עזרא 22 הזמר יחיאל ליכטיגר עם הקלידן ביכלר.

ישיבת עטרת יואל רחוב אמרי ברוך 26 בבני ברק עם הזמר שלמה אשר.

ביהמ"ד דינוב בביתר, הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן יענקי אנגל. 

ישיבת חכמת שלמה בבני ברק עם הזמרים שרוליק שטרן וחיים עקשטיין.

הופעה בעיר רחובות בבמה מרכזית בליווי תזמורת מורחבת.

ישיבת בית אליהו שיכון ה' בבני ברק עם הקלידן חזקי כץ זמר משה וייס.

מנדי גרופי בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן באולמי רפאלי באשקלון. בחסות עיריית אשקלון.

בביהכנ"ס המרכזי של הקהילה החרדית באופקים, רולי דיקמן בליווי תזמורתו של דביר כהן. 

בבית הספר הכלל חסידי באלעד, הרה"צ רבי אלימלך בידרמן יערוך את שולחנו עם תזמורת. 

ישיבת משכן העדות לצעירים בשעה 21:00 עם אלי מילר ותזמורתו.

בבמה המרכזית בצפת סמוך לביהכנ"ס אלקבץ, עם אהרלה נחשוני ואברומי וינברג.

בקרית אברהם אשדוד בחסות העירייה עם הזמרים אבי מן ומידד טסה משעה 20:30.

בית הכנסת מנחת שלמה (גפן פוריה לשעבר) ברחוב כהנמן בבני ברק.

ישיבת בית דוד בבני ברק עם הזמר שמואל הררי, בליווי תזמורת

ברעננה במתחם יד לבנים יופיע ישי לפידות עם מועצת השירה היהודית וצמד ילד.

בחדרה, רחבת הבנקים – מרכז גבעת אולגה, איציק דדיה בליווי תזמורתו של גרשון פריישטט מארח את עוזיה צדוק ולהקת 'קינדרלעך'.

מוסדות ל'הורות נתן' חדרה עם הזמר שמעון טובול.

בתלמוד תורה בית יוסף שד' ירושלים 20 קרית מלאכי - עם הזמר אופיר סלומון.

במרכז שכונת חב"ד קרית מלאכי – עם הזמר בערל צוקר ואלאור ולנר

לנשים בלבד

בית חב"ד המרכזי בבאר שבע קומה 3 עם התקליטנית והזמרת חני גולדשטיין

מוצאי שבת חול המועד, אור לי"ח תשרי

ישיבת מאור התלמוד בשעה 10 עם בעלי המנגנים איכילביץ ומאיר גפני.

שמחת בית השואבה ומעמד כתבו לכם 4 במרכז התורני חזון יוסף רחוב יהודה הנשיא 47 בפ"ת בחסות האגף לחינוך ותרבות התזמורת בניצוחו של מוישי רוט עם הזמר נמואל הרוש. בשעה 19:30 פתיחת שערים, האירוע פתוח גם לנשים בהפרדה.

ישיבת גרודנא באר יעקב בשעה 22:00 עם האורגניסט הרשי סגל והזמר יוסי קרישבסקי.

הקבלת פני רבו אצל הראש"ל הגר"י יוסף בביהכנ"ס היזדים בירושלים.

ישיבת גרודנא באשדוד בליווי תזמורת של לייזר הופמן.

בבית הכנסת המרכזי בשיכון ה' בראשות הגרמ"ב זילברברג, עם תזמורת, ובהשתתפות גדולי ישראל.

בסוכה של בית המדרש שטפנשט ברחוב מהרש"ל בבני ברק בליווי כלי זמר.

שמחת בית השואבה של הגר"א ברלנד בשילוב היארצייט לרבי נחמן מברסלב זי"ע בבית המדרש ברחוב החומה השלישית בליווי תזמורת עד אור הבוקר.

בבית המדרש אונגור ברמות ד' בליווי תזמורת.

קהילת חב"ד בכיכר המצבה בבית ים עם הזמר שלמה אשר.

הזמרים נחמן גולדמן ומוטי גולדמן ישיבת נחלת בנימין בקרית ספר.

ביהוד במה מרכזית בליווי תזמורת מורחבת.

היכל התרבות ירוחם שמחת בית השואבה עם תזמורת מיוחדת.

מעמד הקבלת פני רבו באולמי הינומה בבאר שבע, עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של אחיו יואלי דיקמן. זמר אורח: שולי רנד.

מוטי גלזר בשירה ונגינה בחסות עיריית בני ברק "חזון יוסף" רחוב בעל התניא 23.

הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן והמעבד אלי קליין בישיבת נתיבות יעקב שכונת סנהדריה המורחבת ירושלים.

שמחת בית השואבה וטיש של הרה"צ המשפיע רבי אלימלך בידרמן  בביהמ"ד קרלין ברחוב פחד יצחק בביתר. בחסות לשכת ראש העיר מאיר רובינשטיין והארגון להבת אש.

ישיבת אור אלחנן לצעירים בירושלים בשעה 21:00 עם הבעלי מנגנים יהודה גלברמן ואלי מילר.

שמחת בית השואבה לילדי עלי שיח, באולמי בית ישראל בירושלים עם מוטי שטיינמץ ותזמורתו של רובי בנט.

ברחבת אולם האירועים ברחוב הגר"א בעמנואל יופיע הזמר מידד טסה.

ישיבת זרע יצחק הר נוף הזמר אברהם ריס ושאול כהן.

ישיבת אמרי נועם עם הזמר ישראל שטרן.

ביה"כ שע"י קהילת הרב אביטל באופקים עם שמואל הררי ותזמורתו

בישיבת "חוט של חסד" בירושלים בראשות רבי שלום ארוש הילולת רבי נחמן מברסלב זיע"א ושמחת בית השואבה.

מרדכי בן דוד בליווי עמירן דביר ותזמורתו בשמחת בית השואבה של ישיבת בני עקיבא 'פרחי אהרן' בקרית שמואל שבחיפה.

בזאפא ירושלים תופיע להקת הנשמה היהודית מארה"ב 'זושא' במופע להקה מלא.

באמפי בת ים יופיע גדול הזמר החסידי אברהם פריד, ישי לפידות, חנן בן ארי ולהקת אוומן.

שמחת בית השואבה והילולת רבי נחמן המרכזית. רח ג'ון קנדי ראש העין עם הזמר אליקם בוטה.

באמפי-תיאטרון בן גוריון 38 קרית מלאכי – הזמר איציק אשל והופעה של להקת מיתרי הזהב

במרכז שכונת חב"ד קרית מלאכי – הזמר שמחה פרידמן

בסוכתו של הרב חיים פינטו ברחוב הרב אבוחצירה קרית מלאכי, בליווי תזמורת

לנשים בלבד:

אולם פיס רמות שדרות גולדה 474, בשעה 21:30. האחיות כליפה במופע להקה מלא. מחיר כניסה מסובסד: 20 ש"ח בלבד.

יום ראשון ג' דחול המועד, אור לי"ט תשרי

מעמד ברכת הכהנים בכותל המערבי בשעה 8:00 בבוקר, לאחר מכן יקבלו הרבנים הראשיים הגר"י יוסף והגר"ד לאו קהל ורב הכותל הרב שמואל רבינוביץ להקבלת פני רבו ברגל.

ארגון בלב אחד בשעה 13:00 בצהרים באולמי בית ישראל למשפחות החולים עם המתנדבים.

בראשון לציון רחוב מורדי הגטאות 36 בשעה 15:00 יופיע הזמר ישי לפידות עם מועצת השירה היהודית.

הקבלת פני רבו אצל הגרש"מ עמאר רבה של ירושלים בבית הכנסת בגבעת המבתר בשעה 16:00

שמחת בית השואבה וטקס הענקת פרס הרב עובדיה של "אל המעיין" באיצטדיון יד אליהו בתל אביב, פתיחת שערים בשעה 19:00 בערב, הזמר יעקב שוואקי והזמר משה לוק בהפעה מלאה, בהשתתפות הראש"ל הגר"י יוסף, יו"ר ש"ס דרעי ור"ע ת"א רון חולדאי.

בערב יגיע מרן הגר"ח קניבסקי כמידי חג לכותל המערבי וביקור בסוכת כמה מידידיו.

ישיבת מאור התורה בירושלים ירושלים אברהם ריס עם רן ויטלין.

ישיבת אור אלחנן בשעה 8:30 בלווי תזמורתו המלאה של שלמה מינצברג.

בית הכנסת הר"ן בביתר עם הזמר ישראל שטרן.

רחבת חב"ד ברחובות עם שמואל הררי ותזמורתו

גדולי הזמר ליפא שמעלצר ויוסף חיים שוואקי בשמחת בית השואבה בישיבת מבשרת שליד ירושלים בליווי דני אבידני ותזמורתו.

הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן בבית הכנסת משאת מרדכי בבית שמש.

ישיבת חמדת משה הגדולה בשעה 9:00 בהיכל בית הכנסת הגר"א בהר נוף י-ם בהשתתפות רה"י הגר"מ שטרנבוך, בעל מנגן הרשי הרטמן ויוסי קרישבסקי.

הופעה של גדול הזמר החסידי אברהם פריד בכפר סבא בהיכל התרבות בשעה 20:30

ישיבת קול תורה הגדולה בשכונת בית וגן בשעה 21:00 בליווי תזמורת.

בית הכנסת "בית אבא" בפתח תקוה בשעה 20:00 בערב עם הזמר אריק דביר ותזמורתו.

בית הכנסת "חתם סופר" (צעירים) עם הזמר מאיר גפני בשעה 20:00.

ישיבת מיר ברכפלד עם הזמר שלמה כהן ותזמורתו של עמי כהן.

שמחת בית השואבה של ארגון שיח סוד בבית שיח סוד בירושלים עם תזמורת מורחבת

רח' החמישה 8 פתח תקוה החל מהשעה 20:00 עם הזמר אליקם בוטה.

בבית הכנסת המרכזי בקרית הרצוג בבני ברק בראשות הגרי"א שוורץ בליווי תזמורת.

הקבלת פני רבו אצל הרב הראשי הגר"ד לאו בביתו בעיר מודיעין בין השעות 17:00 ל19:00 בערב.

בישיבת תורת זאב בראשות הגר"ב סולובייציק והגר"ד כהן בבניין הישיבה ברחוב חזון איש 45 ברמת שלמה בירושלים, בליווי תזמורת של אהרלה נחשוני.

ישיבת שערי דעה במודיעין עילית בשעה 20:30 עם שוקי קאזין ומוטי גלעזר.

ישיבת כנסת יצחק בשעה 20:00 בערב עם הזמר נפתלי דוד ורובי פוירשטיין בהיכל הישיבה בעיר חדרה.

במתחם תמרים רמי לוי רח' החוזה מלובלין 2 ביתר, תזמורת המנגנים עם הזמר אלי מרכוס מארה"ב.

ישיבת שערי שמועות בבית חלקיה עם הזמר אברומי מושקוביץ והאורגניסט שמוליק ויינריך וחיים קרשינבוים. מהשעה 21:00.

שמחת בית השואבה והקבלת פני רבו בבית המדרש הגר"א בשכונת שערי חסד בירושלים, בשעה 18:00 אחה"צ. עם תזמורת של שמעון דניאל ומקהלה בחסות עיריית ירושלים. בסיום האירוע מרן הגר"ש אוירבך יקבל קהל בסוכה להקבלת פני רבו.

ישיבת בית שמואל בקרית מטרסדוף בירושלים בשעה 22:00 עם יוני ברגר ותזמורתו של יהודה גלילי.

הישיבה הגדולה בישיבת ראדין נתניה בשעה 20:00 עם מוטי גולדמן והרשי הרטמן.

ארגון שמחה לנצח יקיים שמחות בית השואבה בבתי החולים 'שניידר' 'תל השומר' 'אסף הרופא' בימי חוה"מ בשעות הצהרים בין 2-4 בליווי המתנדבים וכלי שיר.

ישיבת אור אליצור ברחוב מנצור בן שמעון בני ברק עם הזמר שלמה אשר.

ישיבת נתיבות החכמה – (הרב וולפסון) בבית וגן י-ם עם הזמר יוסי לייפער.

הקלידן שרוליק שטרן עם הזמרים חיים עקשטיין ואברמי לונגר בישיבת תורה לשמה ברחוב חזון איש בבני ברק.

שמחת בית השואבה המרכזית של קהילת המתמידים בביתר עילית עם הזמר מוישי ניילנדר ותזמורתו של אברהם בלטי.

בקהילה החרדית בנתיבות. בני פרידמן בליווי תזמורתו של בני לאופר

הרה"צ המשפיע רבי אלימלך בידרמן יערוך טיש עם תזמורת בבית המדרש בברכפלד.

ישיבת תושיה במושב תפרח עם הזמר נחמן גולדמן ומוטי לייכטר.

ישיבת קרלין רחוב בן יעקב 23 בבני ברק עם הזמר אביגדור רוט.

רחובות לב לאחים רחוב מדאר 31 הזמר יחיאל ליכטיגר עם הקלידן ביכלר.

קהילת פאר תורה בביתר עם הזמר אבי מן והקלידן לירן אלקובי. בחסות עיריית ביתר.

ישיבת שאגת אריה רחוב זרביב טירת הכרמל עם מידד טסה.

ישיבת מאורות התורה טלז סטון בגג ביתו של הגר"ש גריינמן ברחוב וולפסון 8 בבני ברק עם תזמורת ומעגל סגור עבור הנשים.

בבית מדרשו של הגר"ש דיבליצקי ברחוב ירושלים בבני ברק. מידי ערב מימי חול המועד.

שמחת בית השואבה של הראש"ל רבי אליהו בקשי דורון ברחוב רג'ואן 1 בית וגן ירושלים עם הפייטן אליהו אוזן.

שמחת בית השואבה וסיום הש"ס של קהילת התימנים בבני ברק בראשות הגר"ש קורח רב העיר בני ברק, באולמי ארמונות חן.

פסטיבל בית שמש באמפיתאטרון העירוני החל מהשעה 19:30 עם הזמרים אריאל זילבר, ישי לפידות ומועצת השירה היהודית, משה נריה כורסיה וצמד ילד.

במרכז שכונת חב"ד קרית מלאכי הזמר מנחם פרנקל עם הקלידן זבולון נתנוב

יום שני ד' דחול המועד, אור לכ' תשרי

ארגון עזר מציון בשעה 13:30 בצהרים שמחת בית השואבה לחולים ומשפחותיהם ומתנדבים בארמונות פרידמן בבני ברק.

האירוע המסורתי מול מערת המכפלה בחברון תחת אבטחה מיוחדת. יופיעו הזמרים חיים ישראל, אודי דוידי, גד אלבז, להקת צמד ילד, עם דוד איכלוביץ ותזמורתו. מנחה: יהודה רוזנפלד. הסעות מירושלים ללא הרשמה ב-16 ₪.

הקבלת פני רבו אצל רבה של ירושלים הגאון רבי אריה שטרן בשעה 11:00 בבוקר בשטיבלאך קטמון בירושלים.

פסטיבל "יריד הכפר" במושב מבוא מודיעים: פסטיבל עם מיטב האמנים - שלמה כ"ץ, זושא, אלכס קלייר, האחים סלומון, חיים דוד סרצ'יק ועוד החל מהשעה 11 בבוקר ועד 9 בלילה. בליווי דוכני אמנות ומרכז ר' שלמה קרליבך. כרטיס בודד 50 למבוגר, 25 לילד עד גיל 18. מחיר מיוחד למשפחות - הורים +3 ילדים מתחת 18 ב-150 בלבד. 

ישיבת חברון בגבעת מרדכי החל מהשעה 23:00 בלילה עם תזמורת שלהבת.

ישיבת מיר בשכונת בית ישראל בירושלים במעמד כל רבני הישיבה ונדיבים, עם תזמורת מורחבת.

שמחת בית השואבה שע''י מנין אברכים בראשות הגר''י טיירי תתקיים בהיכל בית המדרש 'לעלוב' ברחוב רמב''ם 32 פינת אבן גבירול בני ברק, בלווי תזמורתו של עדי נתנאלי בשעה 8:30 בערב.

ישיבת לב אליהו רמת שלמה עם ישראל שטרן.

ישיבת חמדת משה לצעירים מודיעין עילית בשעה 8:30 עם האורגניסט שמוליק גולד

ארגון בלב אחד אירוע למשפחות החולים מקרית ספר והסביבה באולמי גן ההדסים בשעה 14:00 בצהרים.

ישיבת מאירת שמועה אשדוד בשעה 19:00 עם שרוליק שטרן ותזמורתו.

הזמר יואלי דיקמן ותזמורתו מארחים את האמנים בערי וועבער ורולי דיקמן בשמחת בית השואבה המרכזית ברכסים. הפקה: מוטי בוקצ'ין.

הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן מוישי נוטיק בביהמ"ד המרכזי רמת חפציבה בית שמש.

ישיבת קרית מלך ברחוב ירושלים בבני ברק עם ברוך הומינר והזמר הלל פולק. בשעה 21:00.

ארגון "זה לזה" ליתומים עורך שמחת בית השואבה מפוארת באולמי תמיר בשעה 21:00 עם מקהלת מלכות, במרכז המעמד ישא דברים המשפיע הגר"א בידרמן.

ישיבת רכסים בבית כנסת ויאמר משה בי-ם יופיע הקלידן הערשי הרטמן עם הזמר מוטי ליכטר ונשפן שמואל ניימן.

הכנסת ספר תורה לבית המדרש של חסידות סטרטין בעיר העתיקה (מאחורי החורבה) בשעה 19:00 בערב מבית האדמו"ר ברחוב משמר הכהונה 31 לעבר בית המדרש ברחוב חב"ד בליוי תזמורת שירה וריקודים.

ישיבת הגר"ח מן ההר בביתר בשעה 22:00 עם שמוליק גפנר ותזמורתו המורחבת.

ישיבת באר יעקב בשעה 20:00 עם יהודה גלילי ותזמורתו.

יום שני ישיבת בית שמעיה קול יהודה הזמר יחיאל ליכטיגר עם הקלידן גיא אפיק

ישיבת כנסת יחזקאל באלעד בשעה 21:00 עם בעל המנגן נחמן גולדמן ותזמורת מורחבת.

ישיבת תורה בתפארתה באלעד בשעה 20:30 עם רפי שטיין ותזמורתו.

הישיבה הגדולה החדשה (חברון החדשה), ברחוב בית הכרם 2 בירושלים, בשעה 20:00 בליווי כלי שיר.

קונצרט ומופע אנדלוסי עם תזמורת "מורשת אבות" עם גדולי הפייטנים ובמעמד ראש העיריה משה אבוטבול, באולם "ברנקו וייס" ברחוב הגולן 17 בבית שמש, מהשעה 20:00 מחיר כניסה 20 ₪.

ישיבת פתחי שערים במודיעין עילית עם הזמר שוקי קאזין.

הזמר ברדוגו עם שימי יאקב בישיבת דברי אמת (הגר"ז שוב) בקרית ספר.

עליה לרגל והקבלת פני רבו המסורתית של מאות תלמידי ובוגרי ישיבת ׳פורת יוסף׳ לדורותיה, שעולים להקביל פני רבם מרן חכם שלום כהן בסוכה הממוקמת בחצר ביתו שברחוב היהודים בעיר העתיקה.

שמחת בית השואבה המרכזית בעיר יהוד ברחוב קדושי מצרים עם הזמר שלמה אשר.

ישיבת ליקווד ירושלים עם אלי מילר ותזמורתו.

ישיבת באר התורה בבית שמש עם תזמורתו של אהרלה נחשוני ויוני ברגר.

הזמר מידד טסה יופיע בצהרים בשעה 14:00 בבית הספר מקור ברוך בתל ציון.

בכפר סבא במגרש הכדורסל רחוב אזר 51 הזמר מידד טסה בשעה 20:30

בקניון גנים בכפר סבא יופיעו בשעה 18:30 ישי לפידות ומועצת השירה היהודית.

בתל אביב ברחבת בית הכנסת 'שער אשר' בשעה 20:00 ישי לפידות ומועצת השירה היהודית.

בית הכנסת חניכי הישיבות קרית מלאכי עם אברימי וינברג.

ישיבת קובנא עם הזמר קובי ברומרבליווי דוד איכלוביץ.

קהילת חניכי הישיבות ספרדים בקרית אתא באולמי גל עם מנדי ג'רופי ותזמורת מורחבת במעמד ראש העיר יעקב פרץ.

בית הכנסת המרכזי ברמת בית שמש ג' עם מקהלת יחד בליווי תזמורת מורחבת.

שמחת בית השואבה המרכזית באלעד עם שמולי אונגר, שמואל הררי ויצחק ריס, בליווי מקהלת בעלי המנגנים ותזמורתו המורחבת של מושמוש.

במרכז שכונת חב"ד קרית מלאכי – הזמר אוריה שיף עם הקלידן עובד מוניס

לנשים בלבד:

בפסטיבל במבוא מודיעים אוהל מיוחד עם הופעות לנשים לצד הפסטיבל המלא עם מיטב האמנים. 

יום שלישי ה' דחול המועד בצהריים

קומזינג בבניני האומה בירושלים בשעה 14:00, בהשתתפות גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד לצד הזמר שמילי אונגר ועוד.

18:00 אחה"צ רובע י"ז אשדוד ברחוב ישפה יופיע הזמר מידד טסה.

ביה"כ שירה חדשה, גבעת שמואל, אמן הכינור דניאל אהביאל בשעה 20:00.

קבר דוד המלך החל מהשעה 21:00 עד לשעה 01:00 בלילה תתקיים שמחת בית השואבה בהשתתפות הזמרים אברימי מושקוביץ, חיים מאיר שטיינמץ ועוד ובליווי אמן הקלידים חיים שלמה טערקלטויב ובעלי מנגנים נוספים.

הקפות שניות

ישיבת חזון עובדיה בירושלים בהשתתפות הראש"ל הגר"י יוסף ורבני הישיבה.

בישיבת פוניבז' מזמן השקיעה ועד חצי שעה אחרי צאת החג (לפני מעריב) בהיכל הישיבה ובאוהל קדושים.

ישיבת בית מתתיהו עם תזמורת קרלין.

בית מדרש אהבת תורה בית שמש עם מקהלת מלכות והזמר שמעון דוידוביץ.

ישיבת בית שמעיה ברחוב פוברסקי בבני ברק.עם מנדי וייס בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן.

קהילת זכרון יעקב בית כניסת מסילת ישרים מופיע הקלידן הערשי הרטמן. והזמר שלמה גובי.

ישיבת נתיבות החכמה בבית וגן במעמד ראש הישיבה רבי דניאל וולפסון.

ישיבת עטרת ישראל ברחוב קסוטו בבית וגן עם הזמר מוישי רוזנברג והקרלינט קירשנבוים.

בשכונת יד אליהו בתל אביב עם הזמר שלמה אשר ברחבת בית הכנסת "באר מים חיים" הפלמ"ח 40 במעמד רב הקהילה הרב אמנון חגיגי.

בית מנחם בכפר חב"ד כמידי שנה בהשתתפות אלפים.

ישיבת 'אור ישראל' בפתח תקווה בליווי תזמורת.

בבית מדרשו של הגר"א ברלנד ברחוב החומה השלישית עד אור הבוקר.

ישיבת 'בית הלוי' בראש העין בראשות רבי אבנר עפג'ין הקפות שניות מרכזיות עם תזמורת.

ישיבת 'באר התלמוד' (יקירי ירושלים) בירושלים.

ישיבת 'אהל יוסף' בראשות הגאון רבי עובדיה יוסף בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבת 'ברכת אפרים' הגדולה בבני ברק.

בישיבת יסודות בליווי תזמורת.

ישיבת 'אהבת שלום' בראשות הגאון המקובל הגר"י הלל, תזמורת עד אור הבוקר.

הקפות שניות המרכזית ברמת שלמה בביהכנ"ס משכנות יעקב.

ישיבת כפר חסידים בליווי תזמורת.

ישיבת 'אור לציון' בשכונת גוש שמונים בירושלים עם הזמר שלמה ועמי כהן.

במוסדות ברית שלום וחסד בנתיבות של הגרי"י איפרגן,

ישיבת 'משכנות התורה' בבני ברק, עד השעה 5 לפנות בוקר עם יואלי לזר ואברימי גרמיזה.

ישיבת גבעת שאול בשכונת גוש 80 בירושלים, בליוי תזמורת של יוסי מייזליש.

במערת המכפלה בחברון, בליוי תזמורת.

ישיבת 'אמיתה של תורה' בבית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים בני ברק, בליוי תזמורת

ישיבת 'נחלת הלויים' בחיפה, עם ספרי תורה הקפות שניות מסורתיות - ללא תזמורת.

ישיבת 'חכמת שלמה' (הרב נובירט) בשכונת בית וגן בירושלים.

ישיבת 'אמרי דעת' בירושלים, עם תזמורת.

בית המדרש 'עטרת חכמים' חולון בראשות הגר"ח רבי, לצד הופעה מיוחדת.

ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז.

ישיבת תורת זאב תערוך הקפות שניות בשילוב מסיבה לכבודו של הנגיד רבי רפאל הררי, עם האורגניסט הערשי לוקר והזמר מוישי ניידלר.

ישיבת רש"י ברחוב צפניה בירושלים.

ישיבת 'אור ברוך' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.

במת 'בית אליעזר' בחדרה, גן קפלן עם שמואל הררי ובריו חקשור בליווי תזמורת

בית המדרש 'התאחדות האברכים' ברחוב אבן שפרוט 5 בני ברק, בליווי תזמורת.

ישיבת 'דעת חיים' בשכונת בית וגן בירושלים.

בישיבת אורחות מאיר הקפות עם הבעלי מנגנים אשר פישר ומנחם בלוי.

ישיבת היכל יצחק של הרב לנדא בירושלים, בשעה 22:00 עם הזמר משה שטיינבג ושימי סלקר.

ישיבת שכר שכיר (הנגב לשעבר) בנתיבות בשעה 23:00 עם הרשי סגל ומנדי וייס.

ישיבת אש התלמוד עם הבעלי מנגנים שמואל גפנר וצביקי מילר.

הקפות שניות עם המנגנים רחוב פוסטר 2 בהרצליה עם הזמר חיים ישראל.

הישיבה הגדולה ביתר בראשות הרב אקרמן, עם אריק דביר ותזמורתו.

בית הכנסת המרכזי בראשות הגר"ב שרייבר בקרית הרצוג ב"ב עם תזמורת.

בית הכנסת בראשות הרב ליאור גלזר בשכונת קרית הרצוג בבני ברק.

ישיבת יסודות התורה (יסודות לשעבר) בת"א עם שלמה גובי ווינריך.

יוסל'ה קרישבסקי יענקי לנדא ושלמה מינצברג עם מקהלה גדולה בקהילת המתמידים בראשות הגר"ל מינצברג.

ישיבת יקירי ירושלים עם שמוליק קלצקין ותזמורתו.

במה מרכזית נתניה אייל טויטו בליווי תזמורתו מארחים את משה לוק ולהקת הבנים omen.

רולי דיקמן בליווי הקלידן שמואל יפת במוסדות עטרת חכמים בחולון.

בחסידות ראחוב הזמר יחיאל ליכטיגר עם הקלידן איציק אלטמן.

ישיבת באר יצחק טלז סטון עם הזמר אבי מן עם הקלידן לירן אלקובי.

בפארק העירוני בחדרה בחסות העירייה, עם ילד הפלא נתנאל מנת, ברל צוקר, הזמר עדי רן, מקהלת יחד ותזמורת של שאול כהן.

בחצור הגלילית ברחבת העירייה הזמר אלי בן הרוש ותזמורת מורחבת.

מושב אשתאול (ע"י בית-שמש, מטה יהודה) בבית הכנסת "נצח ישראל" עם הזמר אליקם בוטה.

ברחבת בית הכנסת ישמח ישראל רחוב הגליל בבני ברק יופיע הזמר מידד טסה.

הישיבה גדולה אור ברוך ברחוב תורה ועבודה 8 בית וגן ירושלים עם הקלידן נחמן גולדמן והזמר יהודה וייס.

בנצרת עילית במתנ"ס ברקוביץ' ישי לפידות ומועצת השירה היהודית.

בכפר חב"ד, בית מנחם, תזמורתו של גרשון פריישטט מארחת את נמואל הרוש וחברים.

אמפי פיס, בת ים, איציק דדיה בליווי תזמורת מורחבת מארח את להקת קינדרלעך.

רחבת קריית התרבות, נס ציונה, להקת קינדרלעך.

מתנ"ס מגדל העמק, עוזיה צדוק בליווי תזמורת מארח את אביתר צדוק.

חצרות החסידים (לפי סדר הא' ב')

אוז'רוב: בבית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה בבני-ברק, שמחת בית השואבה במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9:30, בליל הושענא רבה אמירת תהלים בציבור בשעה 10:30, טיש 'נעילת החג' במוצאי שמחת תורה לאחר מנחה, ולאחר מכן הקפות שניות.

אלכסנדר: האדמו"ר יגיע לבית מדרשו בברכפלד לשמחת בית השואבה וטיש ביום ראשון ג' דחול המועד, ולמחרת ביום שני ד' דחול המועד יעלה עם חסידיו להר הצופים בשעה 17:00 לתפילה מול מקום המקדש.

אשלג: בליל החג הראשון אושפיזא דאברהם אבינו ימסור האדמו"ר שיעור זוהר ולאחמ"כ טיש בסוכה שבבית האדמו"ר, בליל אושפיזין דאהרן לרגל היארצייט של האדמו"ר מפוריסוב זצ"ל, ימסור האדמו"ר שיעור בזוהר בהיכל בית המדרש ברחוב שד"ל בבני ברק. במוצאי שמחת תורה בשעה 8 מעמד הקפות שניות בליווי תזמורת.

אשלג: במוצאי יו"ט הראשון יערוך האדמו"ר טיש לרגל אושפיזא דיצחק, בשעה 8:30 בערב, ובמוצאי שמחת תורה תתקיים מעמד הקפות שניות לאחר תפילת מעריב בבית המדרש אשלג ברחוב אבן עזרא 4 בב"ב.

באיאן: בליל אושפיזין דאהרן ביום שני בערב תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית.

באיאן: בבית המדרש בביתר במוצאי חג ראשון יום חמישי ט"ו תשרי בבית המדרש ברחוב המגיד ממעזריטש 37 עם תזמורתו של ישראל אזולאי.

ברסלב: ישיבת חוט של חסד במוצאי שבת בראשות הגר"ש ארוש בהיכל הישיבה בירושלים הילולת רבי נחמן זיע"א

ברסלב: ביהמ"ד עטרת הנח"ל רחוב קעניג בבית במוצאי שבת הילולת רבי נחמן מברסלב זיע"א

ברסלב: כולל ברסלב ברחוב אלשיך בבני ברק הילולת רבי נחמן זיע"א ושמחת בית השואבה מרכזית.

בוטושאן: האדמו"ר יערוך את שולחנו בשבת ליום אושפיזין דיעקב וביום שני בערב בליל אושפיזין דיוסף בסוכה שעל ידי בית המדרש בוטושאן ברחוב ישעיהו בבני ברק עם תזמורתו של ר' ישראל גולדקנוף.

ביאלא בני-ברק: ביום ראשון ג' דחול המועד אור לי"ט תשרי, יומא דהילולא של 'היהודי הקדוש' מפשיסחא זי"ע, תתקיים בהיכל בית המדרש ברחוב ירושלים שמחת בית השואבה בשעה 8:30, וב-10:30 טיש בסוכה בגג בית המדרש, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בשעה 8:00.

ביאלא פשיסחא: במוצאי יו"ט ראשון אושפיזין דיצחק תתקיים שמחת בית השואבה לכבוד האושפיזין של האדמו"ר בסוכת בית המדרש. בליל ד' דחול המועד יום ההילולא של אבי השושלת לבית ביאלא פשיסחא, יערוך האדמו"ר טיש הילולא מרכזי בסוכת בית המדרש, ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה עם תזמורת.

ביאלא רמת אהרן: ביום ראשון אור לי"ט תשרי יומא דהילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ראש שושלת ביאלא, יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה הגדולה שבחצר בית המדרש 'משכן יחיאל' דחסידי ביאלא בשכונת רמת אהרן, בשעה 8:30 בערב לאחר הטיש תתקיים שמחת בית השואבה וריקודים לכבוד החג, במוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 10:00.

ביטשקוב ביפו: האדמו"ר יערוך הבדלה במוצאי יום טוב בשעה 21:30, לאחר מכן טיש אושפיזין ושמחת בית השואבה בליווי תזמורת, בליל הושענה רבה קריאת משנה תורה ולאחר מכן טיש, הקפות שניות בשעה 20:30 בליווי תזמורת.

בעלזא: יערוך האדמו"ר מדי ערב את שולחנו בסוכה הגדולה בשעה 21:00 בערב. ביום שני בערב יערוך האדמו"ר טיש 'פרנסה ברוייט' שם יחלק האדמו"ר חלה לאלפי החסידים כסגולה לפרנסה, השיא בחצר הקודש בעלזא הוא דווקא טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה, במעמד נושא האדמו"ר את ה'שטיעדיגע תורה'.

דאראג: האדמו"ר יערוך את שולחנו מידי ערב בסוכה הגדולה שליד בית המדרש ברחוב יצחק נפחא בבני-ברק זאת למרות חולשתו לאחרונה, במוצאי שמחת תורה, לאחר טיש נעילת החג בשעה 10.30, יתקיים מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בליווי תזמורת.

דושינסקיא: שמחת בית השואבה כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים. האירוע המרכזי בלי אושפיזא דמשה.

דז'יקוב ויז'ניץ: במוצאי יום טוב ראשון אושפיזין דיצחק שמחת בית השואבה בסוכה ולאחר מכן ריקודים בבית המדרש הגדול ברחובות.

דעעש: האדמו"ר מדעעש יערוך את שולחנו במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק, בסוכת בית המדרש ברחוב רבי טרפון 3 בבני-ברק, ולאחר מכן שמחת בית השואבה.

ויז'ניץ: כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בקריה בבני-ברק, בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, בניצוחו של הבעל המנגן מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ והבעל מנגן יענקי דאסקל. כך גם בחצר ויז'ניץ ברחוב שלמה המלך בבני ברק.

ווערצקי: בבית המדרש ברחוב השלושה בבני-ברק. ליל הושענא רבה משנה תורה בשעה 8:30 לאחר מכן אמירת כל ספר תהילים, טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה בשילוב זריקת תפוחים על ידי האדמו"ר כמנהג אבותיו. הקפות שניות בליווי תזמורות בשעה 9:00.

זוועהיל: שמחת בית השואבה במוצ"ש ליל אושפיזא דמשה רבינו בסוכה שבחצר בנין המוסדות ברחוב שמואל הנביא 26 בירושלים בליווי תזמורת. ובמוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 9:00 בליווי תזמורת בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל.

זוועהיל: במוצ"ש ליל אושפיזין דמשה בסוכה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים הסמוכה לבית המדרש, שמחת בית השואבה בשעה 9:15.

זוטשקא: שמחת בית השאובה במוצאי יו"ט ראשון לכבוד אושפיזא דיצחק בשעה 8:30 בערב בסוכה שבסמוך לבית מדרש ברחוב באר מים חיים בב"ב.

זידיטשוב‏: שמחת בית השואבה במוצ"ש אושפיזין דמשה בשילוב טיש שיערוך האדמו"ר לרגל האירצייט של הגר"י שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם, בסוכת בית המדרש זידיטשוב ברחוב רבינא בב"ב.

זידיטשוב: במוצאי יו"ט ראשון יתקיים שמחב"ה לכבוד ליל אושפיזא דיצחק בבית האדמו"ר ברחוב הרב שך 56 בב"ב.

חוג חתם סופר: שמחת בית השואבה המרכזית אצל הגאב"ד הרה"צ רבי יוסף מאיר אלטמן יתקיים במוצאי החג הראשון ליל אושפיזין דיצחק ויארצייט הגה"צ רבי יצחק שלמה אונגר זצ"ל גאב"ד ומייסד הקהילה בשעה 22:00 בערב, וכן במוצ"ש אושפיזין דמשה בסוכה בחצר ביהמ"ד ברחוב אדמו"רי אלכסנדר בב"ב.‏

טאלנא: טיש ושמחת בית השואבה בבית המדרש ברחוב פישל בירושלים ביום ראשון בערב לרגל הילולת האדמו"ר רבי דוד מטאלנא זי"ע.

טמשוואר: האדמו"ר יערוך טיש ביום ראשון בערב אושפיזין דאהרן ובמוצ"ש ליל הושנעא רבה בשילוב סעודת דוד מלכתא משיחא בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה תתקיים טיש נעילת החג בשילוב טיש יארצייט של האדמו"ר זצ"ל בשעה 6 בערב, לאחמ"כ מעמד הקפות שניות בבית המדרש 'ברכת אהרן' טעמשוואר ברחוב סוקולוב פינת רחוב הרב קוטלר בבני ברק.

טשרנוביל אשדוד: כל ערב בחוה"מ יתקיים טיש, וביום ראשון בערב אושפיזין דאהרן הכהן תתקיים שמחת בית השאובה בשעה 9 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב רבי ינאי 34 באשדוד.

טשרנוביל: האדמו"ר יערוך מידי ערב בשעה 8 את שולחנו בסוכת בית המדרש הגדול ברחוב חבקוק, והטיש המרכזי ייערך ביום ראשון ליל אושפיזין של אהרן הכהן.

לעלוב: האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום א' בערב בשילוב שמחת בית השואבה המרכזית בליווי תזמורת ואבוקות של אש כמסורת אביו האדמו"ר רבי שמעון נתן נטע מלעלוב זצ"ל, בבית המדרש של החסידות ברחוב מנחת יצחק בבית שמש, בליווי מקהלת החסידות, כמו כן יתקיימו הקפות שניות במוצאי שמחת תורה.

לעלוב ירושלים: ביום ראשון בבית המדרש בשכונת בית ישראל עם תזמורת של יוסי גולדשטיין ומקהלת החסידות, במוצאי שמחת תורה טיש נעילת החג וכינוס לקראת זמן החורף עם תזמורת.

מאקאווא: שמחת בית השואבה באושפיזין דמשה בבית המדרש מאקאווא בקרית אתא.

מודז'יץ: הקפות שניות - במוצאי שמחת תורה בשעה 11:00 בביהמ"ד עד השעות הקטנות של הלילה בהשתתפות אלפים, בליווי תזמורת ומקהלת חסידי מודז'יץ.

מכנובקא בעלזא: האדמו"ר יערוך בכל ערב טיש בבית המדרש החדש ברחוב האדמו"ר מגור 45, ביום שני בערב יערוך האדמו"ר פרנסה טיש לרגל האושפיזין של יוסף.

נדבורנה: ביו"ט ראשון של סוכות לאחר‏ תפילת המוסף קידושא רבא לרגל הילולת של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א הטמון בבישטנא. במוצאי יו"ט הראשון שמחת בית השואבה לכלל הבחורים בראשות האדמו"ר שישא מדברותיו בשעה 10 בערב. ביום שני אושפיזין דיוסף שמחת בית השואבה המרכזית לכלל חסידי נדבורנה בראשות האדמו"ר, בשעה 9 בערב בסוכה הגדולה בקרית נדבורנה בב"ב.

נדבורנה ביתר: טיש ושמחת בית השואבה בבית המדרש רחוב אש קודש 22 עם תזמורתו של רחמים ויצמן ביום ראשון י"ח תשרי.

סאדיגורה: בג' דחול המועד יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית המדרש ברחוב גוטמכר בשכונת שיכון ה' בבני ברק, בשילוב טיש יארצייט לזקנו האדמו"ר בעל ה'קדושת אהרן' מסאדיגורה זצ"ל, במוצאי שמחת תורה נעילת החג עם צאת החג.

סאסוב: בקרית ישמח משה, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בבית המדרש הגדול בשעה 8:00. עם הקלידן הערשי הרטמן.

סטראפקוב: בליל יו"ט ראשון דסוכות ובמוצ"ש ליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית מדרשו "שערי ירושלים" ברחוב ניסנבוים. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר הקפות שניות בשעה 8:00 בערב ובשעה 12 יתקיים טיש נעילת החג ומנהג הזריקת התפוחים בית מדרשו ברחוב מאה שערים.

סטריקוב: באושפיזא דמשה יתקיים טיש ושמחת בית השואבה בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה מעמד הקפת שניות.

סטריקוב: שמחת בית השואבה ועריכת הטיש ביום ראשון בערב באושפיזין של אהרן הכהן בשעה 8.30 בסוכת ביהמ"ד של האדמו"ר ברחוב צפניה 24 ירושלים. עריכת השולחן בליל הושענא רבה בשעה 11 במוצאי החג ייערכו הקפות שניות בליווי תזמורת.

סלאנים: בכל ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת, רק בהקפות שניות הריקודים בליווי תזמורת.

סלונים: שמחת בית השואבה בימים ראשון ושני, ביום הושענא רבה יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10:30 בבוקר בבית המדרש הגדול ברחוב סלנט בירושלים.

סערט ויז'ניץ: ברמת ויז'ניץ בחיפה, תתקיים שמחת בית השואבה מדי ערב בשעה 9:30 בערב בסוכה הגדולה ב'היכל הטישים' החדש. במקום מבצעת מקהלת סערט ויז'ניץ את הניגונים הייחודיים של החצר בניצוחו של ר' חיים בנט.

ספינקא: מידי ערב בימי חול המועד בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק, ביום שני שמחת בית השואבה המרכזית בריקוד הלפידים המסורתי, עם הזמר שלמה גובי ותזמורתו,  ובליל הושנעא רבה תתקיים טיש בשעה 9:30 בערב.

ספינקא בני ברק: תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש יארצייט הארבעים ואחת של האדמו"ר רבי נחמן כהנא מספינקא זצ"ל, בראשות בנו מ"מ האדמו"ר, במוצאי יו"ט ראשון דסוכות בשעה 8:45 בערב, במוצ"ש בליל אושפיזא דמשה רבינו יערוך האדמו"ר מלווה מלכה טיש בסוכת בית המדרש 'אהל נחמן' ספינקא ברחוב יהושע 9 בבני ברק.

ספינקא גני-גד: במוצאי יו"ט ראשון טיש אושפיזין דיצחק, במוצ"ש אושפיזא דאהרן הכהן בשעה 9:30 בערב, ובליל הושע"ר לאחר משנה תורה, בסוכה שעל ידי בית המדרש ברחוב גני גד 2 בבני ברק.

ערלוי: האדמו"ר מערלוי יערוך טיש באושפיזין דמשה לרגל האושפיזין של האדמו"ר בסוכה הגדולה, במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר טיש נעילת החג בבית מדרש הגדול ברחוב יותם בשכונת קטמון בירושלים.‏

ערלוי: בבית המדרש בביתר רחוב התעוררות התשובה 2 שמחת בית השואבה עם תזמורת סרולוביץ במוצאי חג ראשון.

פיטסבורג: עריכת הטיש בליל יו"ט ראשון של החג לרגל יומא דהילולא של הרה"ק רבי מרדכי מנדבורנא זיע"א בשעה 22:00, עריכת טיש לכבוד האושפיזין בכל לילות חוה"מ בשעה 21:30.

פינסק קרלין: בכל ערב תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 8:30, בסוכה ברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל בירושלים, ביום א' בערב אושפיזין דאהרן - שמחת בית השואבה המרכזית.

פרמישלאן: בבית המדרש המרכזי בקריית הרצוג בבני ברק, ביו"ט הראשון של סוכות לאחר תפילת שחרית יתקיים קידושא רבא לרגל ההילולא של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זיע"א, בליל הושע"ר יערוך האדמו"ר טיש בשעה 10 בלילה לרגל אישופיזא דוד המלך בשילוב מלוה מלכה לאחר משנה תורה. מעמד הקפות שניות מרכזי בשעה 9 בערב עד לשעות הקטנות של הלילה, כשעשרות ספרי תורה מוצאים מארון הקודש ומונחים על הבימה כמסורת של שנים.

צאנז: האדמו"ר עורך את שולחנו כל ערב בשעה 8:00 לכבוד האושפיזין של אותו יום בסוכה הגדולה הסמוכה לביהמ"ד הגדול. הטיש בלווי תזמורת של החסידות. במוצאי שמחת תורה מתקיים טיש נעילת החג הנקרא 'טיש התפוחים', בו זורק האדמו"ר תפוחים לעבר החסידים, הרואים בכך ישועות. בסיומו מתחיל מעמד ההקפות השניות הנמשך עד הבוקר בהשתתפות אישי ציבור מכל החוגים. בבית המדרש צאנז ברחוב יהודה הלוי בב"ב, תיערך שמחת בית השאובה המרכזית במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9 בערב.

קוז'מיר: במוצאי שמחת תורה יערך מעמד ההקפות שניות בשעה 9:30 בערב בליווי תזמורת כאשר במרכזה ההקפה השישית שהוקדשה על ידי האדמו"ר בעל ה'אמרי אש' ממודז'יץ זצ"ל לקדושי השואה. 

קוז'ניץ: יתקיים טיש לרגל האושפיזין של האדמו"ר בג' דחול המועד בשעה 19:00 בערב בהשתתפות רבים מתושבי תל אביב והסביבה, בסוכה שע"י בית המדרש קוז'ניץ ברחוב שרת פינת ויצמן, בכל הימים סעודת אושפיזין בשעה 11:00 בבוקר בסוכת בית המדרש.

קוסוב ויז'ניץ: בבית המדרש ברחוב בעלזא ברמת בית שמש, תתקיים שמחת בית השאובה במוצ"ש בשילוב טיש לרגל הושענא רבא בשעה 10 בערב.

קופיטשניץ: בבית המדרש 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים, יתקיים הטיש ביום ראשון ליל ד' דחול המועד ולכבוד הילולת ה'אור יהושע' ממעז'יבוז זי"ע בשילוב שמחת בית השואבה. במוצאי החג מעמד הקפות שניות אחרי מעריב.

קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בכל ערב מימי חול המועד בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

קרעטשניף: בבית המדרש בקריה ברחובות, האדמו"ר יערוך כל ערב בשעה 9:00 בסוכה הגדולה את שולחנו, ובמוצאי שמחת תורה מעמד הקפות שניות עם מקהלת האחים הומינר בניצוח בעל המנגן משה דוב הומינר.

קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר מקרעטשניף סיגעט יערוך מידי ערב את שולחנו בסוכה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף ברחוב רפפורט בי-ם. בליל יום ב' אושפיזיא דיוסף תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בשעה 9:30 בערב בסוכה ברחבת ביהמ"ד קרעטשניף בראשות האדמו"ר כנהוג בקרעטשניף האדמו"ר יחלק לחם כסגולה לפרנסה. נעילת החג אחרי מנחה בשמחת תורה בשעה 6:30 והקפות שניות בשעה 10:30.

ראחוב: ביום-טוב ראשון אחרי התפילה יתקיים 'קידושא רבא' לכבוד יומא דהילולא של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זצ"ל. בליל הושענא רבא - קריאת "משנה תורה" על ידי האדמו"ר בשעה 9:30, לאחר מכן יתקיים "טיש". הקפות שניות: בביהמ"ד ראחוב ברחוב ברקאי 20 רמת גן בשעה 8:30 בשילוב "פרקי שירה וחזנות" בליוי תזמורות עם החזנים אהרן אהרוני ומאיר בלוך.

רחמסטריווקא‏: כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת הבית מדרש ברח' גבעת משה 10 בשכונת גוש 80 בירושלים.

שומרי אמונים אשדוד: באושפיזין דמשה – יום האושפיזין של האדמו"ר - בסוכת בית המדרש ברחוב בעל הנס ברובע ז' באשדוד, באושפיזין דוד טיש מלווה מלכה, נעילת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

שומרי אמונים בני ברק: בג' דחוה"מ יתקיים הטיש המרכזי לכבוד האושפיזין דאהרן בסוכה של ביהמ"ד ומיד לאחמ"כ שמחת חג בכלי שיר בביהמ"ד ברחוב שפת אמת 3 בב"ב.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

שומרי אמונים ירושלים: מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים.

תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, כל ערב שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת, בשעה 9:30 בערב ובמוצאי החג המשך טיש נעילת החג בכלי שיר וזמר מזמן ר"ת עד כשעתיים לאחמ"כ. הטישים בסוכה הגדולה שהוקמה ברחבה של החסידות בצומת הרחובות סלנט – חנן.

תולדות אהרן: בשכונת מאה שערים כמסורת רב השנים גם השנה תתקיים חגיגת שמחת בית השואבה הגדולה עם תזמורות מורחבת ומקהלת החסידות 'האחים סטאריק', בכל ערב מימי חול המועד הרגילים בשעה 9:00 ובמוצאי יו"ט הראשון בשעה 9:45 בערב. המעמד המרכזי בליל חוה"מ, יום ראשון אושפיזין דאהרן הכהן בהשתתפות אלפים בראשות האדמו"ר מתולדות אהרן. בליל אושפיזין דיוסף עורך האדמו"ר טיש מיוחד שבו הוא מחלק פרנסה ברויט לחם כסגולה לפרנסה.‏ מעמד ההקפות שניות במוצאי שמחת תורה בחצות הלילה.

  • תודת המערכת: לאיש היח"צ ומפיק האירועים יוסי פרנקל, לארגון "קיצור דרך לישראל" ולמערכת עיתון "כל ישראל" מבית "קו עיתונות"