אאא

פעוט כבן חודשיים איבד את ההכרה תוך כדי השינה בליל חג הסוכות בביתר עילית. מתנדבים של איחוד הצלה ביצעו בו פעולות החייאה לאחריהם פונה לבית החולים שם נקבע מותו. 

יהודה פייג, חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר בצאת החג: "הפעוט היה ללא דופק וללא נשימה לאחר שלדברי בני המשפחה לא התעורר משנתו. ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות בנסיון להציל את חייו ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו".

בירושלים ביצעו מתנדבים של איחוד הצלה החייאה מוצלחת בצהרי החג על פעוט שטבע בבריכה בסמוך לסוכה בירושלים.

יחיאל שטרן, חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר בצאת החג: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בפעוט כבן שנתיים ללא הכרה וללא דופק ונשימה לאחר שטבע בבריכת דגים בסמוך לסוכה בו הם שהו. למרבה הנס תוך כדי החייאה חזר דופק ונשימה והוא פונה לבית החולים במצב קשה אך יציב".

שמונה בני אדם נפגעו הערב (חמישי) בתאונה בשדרות גולדה מאיר פינת שפע חיים בירושלים. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים העניקו טיפול רפואי לפצוע בינוני, פצוע קל עד בינוני, ולשני נפגעים באורח קל. כמו כן נהג הרכב ושלושה ילדים ששהו ברכב טופלו במצב קל. 

אריאל בן דוד חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי ברכב שעלה מסיבה שאינה ברורה על מדרכה ופגע ברמזור ובהולכי רגל. הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לפצוע באורח בינוני, פצוע קל עד בינוני, ולשתי נשים שנפגעו באורח קל. כמו כן נהג הרכב ושלושה ילדים ששהו ברכב טופלו ופונו לבית החולים במצב קל".