אאא

מוצאי שבת חול המועד, אור לי"ח תשרי

ישיבת מאור התלמוד בשעה 10 עם בעלי המנגנים איכילביץ ומאיר גפני.

שמחת בית השואבה ומעמד כתבו לכם 4 במרכז התורני חזון יוסף רחוב יהודה הנשיא 47 בפ"ת בחסות האגף לחינוך ותרבות התזמורת בניצוחו של מוישי רוט עם הזמר נמואל הרוש. בשעה 19:30 פתיחת שערים, האירוע פתוח גם לנשים בהפרדה.

ישיבת גרודנא באר יעקב בשעה 22:00 עם האורגניסט הרשי סגל והזמר יוסי קרישבסקי.

הקבלת פני רבו אצל הראש"ל הגר"י יוסף בביהכנ"ס היזדים בירושלים.

ישיבת גרודנא באשדוד בליווי תזמורת של לייזר הופמן.

בבית הכנסת המרכזי בשיכון ה' בראשות הגרמ"ב זילברברג, עם תזמורת, ובהשתתפות גדולי ישראל.

בסוכה של בית המדרש שטפנשט ברחוב מהרש"ל בבני ברק בליווי כלי זמר.

שמחת בית השואבה של הגר"א ברלנד בשילוב היארצייט לרבי נחמן מברסלב זי"ע בבית המדרש ברחוב החומה השלישית בליווי תזמורת עד אור הבוקר.

בבית המדרש אונגור ברמות ד' בליווי תזמורת.

קהילת חב"ד בכיכר המצבה בבית ים עם הזמר שלמה אשר.

הזמרים נחמן גולדמן ומוטי גולדמן ישיבת נחלת בנימין בקרית ספר.

ביהוד במה מרכזית בליווי תזמורת מורחבת.

היכל התרבות ירוחם שמחת בית השואבה עם תזמורת מיוחדת.

מעמד הקבלת פני רבו באולמי הינומה בבאר שבע, עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של אחיו יואלי דיקמן. זמר אורח: שולי רנד.

מוטי גלזר בשירה ונגינה בחסות עיריית בני ברק "חזון יוסף" רחוב בעל התניא 23.

הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן והמעבד אלי קליין בישיבת נתיבות יעקב שכונת סנהדריה המורחבת ירושלים.

שמחת בית השואבה וטיש של הרה"צ המשפיע רבי אלימלך בידרמן  בביהמ"ד קרלין ברחוב פחד יצחק בביתר. בחסות לשכת ראש העיר מאיר רובינשטיין והארגון להבת אש.

ישיבת אור אלחנן לצעירים בירושלים בשעה 21:00 עם הבעלי מנגנים יהודה גלברמן ואלי מילר.

שמחת בית השואבה לילדי עלי שיח, באולמי בית ישראל בירושלים עם מוטי שטיינמץ ותזמורתו של רובי בנט.

ברחבת אולם האירועים ברחוב הגר"א בעמנואל יופיע הזמר מידד טסה.

ישיבת זרע יצחק הר נוף הזמר אברהם ריס ושאול כהן.

ישיבת אמרי נועם עם הזמר ישראל שטרן.

ביה"כ שע"י קהילת הרב אביטל באופקים עם שמואל הררי ותזמורתו

בישיבת "חוט של חסד" בירושלים בראשות רבי שלום ארוש הילולת רבי נחמן מברסלב זיע"א ושמחת בית השואבה.

מרדכי בן דוד בליווי עמירן דביר ותזמורתו בשמחת בית השואבה של ישיבת בני עקיבא 'פרחי אהרן' בקרית שמואל שבחיפה.

בזאפא ירושלים תופיע להקת הנשמה היהודית מארה"ב 'זושא' במופע להקה מלא.

באמפי בת ים יופיע גדול הזמר החסידי אברהם פריד, ישי לפידות, חנן בן ארי ולהקת אוומן.

שמחת בית השואבה והילולת רבי נחמן המרכזית. רח ג'ון קנדי ראש העין עם הזמר אליקם בוטה.

אמפי-תיאטרון בן גוריון 38 קרית מלאכי – עם הזמר איציק אשל והופעה של להקת מיתרי הזהב

מרכז שכונת חב"ד קרית מלאכי – עם הזמר שמחה פרידמן

בסוכתו של הרב חיים פינטו ברחוב הרב אבוחצירה קרית מלאכי, בליווי תזמורת

לנשים בלבד:

אולם פיס רמות שדרות גולדה 474, בשעה 21:30. האחיות כליפה במופע להקה מלא. מחיר כניסה מסובסד: 20 ש"ח בלבד.

חצרות חסידים:

דושינסקיא: שמחת בית השואבה כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים. האירוע המרכזי בליל אושפיזא דמשה.

ויז'ניץ: כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בקריה בבני-ברק, בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, בניצוחו של הבעל המנגן מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ והבעל מנגן יענקי דאסקל. כך גם בחצר ויז'ניץ ברחוב שלמה המלך בבני ברק.

זוועהיל: שמחת בית השואבה במוצ"ש ליל אושפיזא דמשה רבינו בסוכה שבחצר בנין המוסדות ברחוב שמואל הנביא 26 בירושלים בליווי תזמורת. ובמוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 9:00 בליווי תזמורת בבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל.

זידיטשוב‏: שמחת בית השואבה במוצ"ש אושפיזין דמשה בשילוב טיש שיערוך האדמו"ר לרגל האירצייט של הגר"י שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם, בסוכת בית המדרש זידיטשוב ברחוב רבינא בב"ב.

טשרנוביל אשדוד: כל ערב בחוה"מ יתקיים טיש, וביום ראשון בערב אושפיזין דאהרן הכהן תתקיים שמחת בית השאובה בשעה 9 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב רבי ינאי 34 באשדוד.

מאקאווא: שמחת בית השואבה באושפיזין דמשה בבית המדרש מאקאווא בקרית אתא.

סטריקוב: באושפיזא דמשה יתקיים טיש ושמחת בית השואבה בסוכת בית המדרש, במוצאי שמחת תורה מעמד הקפת שניות.

סלאנים: בכל ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת, רק בהקפות שניות הריקודים בליווי תזמורת.

פינסק קרלין: בכל ערב תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 8:30, בסוכה ברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל בירושלים, ביום א' בערב אושפיזין דאהרן - שמחת בית השואבה המרכזית.

קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בכל ערב מימי חול המועד בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

שומרי אמונים אשדוד: באושפיזין דמשה – יום האושפיזין של האדמו"ר - בסוכת בית המדרש ברחוב בעל הנס ברובע ז' באשדוד, באושפיזין דוד טיש מלווה מלכה, נעילת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, כל ערב שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת, בשעה 9:30 בערב ובמוצאי החג המשך טיש נעילת החג בכלי שיר וזמר מזמן ר"ת עד כשעתיים לאחמ"כ. הטישים בסוכה הגדולה שהוקמה ברחבה של החסידות בצומת הרחובות סלנט – חנן.

תולדות אהרן: בשכונת מאה שערים כמסורת רב השנים גם השנה תתקיים חגיגת שמחת בית השואבה הגדולה עם תזמורות מורחבת ומקהלת החסידות 'האחים סטאריק', בכל ערב מימי חול המועד הרגילים בשעה 9:00 ובמוצאי יו"ט הראשון בשעה 9:45 בערב. המעמד המרכזי בליל חוה"מ, יום ראשון אושפיזין דאהרן הכהן בהשתתפות אלפים בראשות האדמו"ר מתולדות אהרן. בליל אושפיזין דיוסף עורך האדמו"ר טיש מיוחד שבו הוא מחלק פרנסה ברויט לחם כסגולה לפרנסה.‏ מעמד ההקפות שניות במוצאי שמחת תורה בחצות הלילה.

 

לרשימה המלאה של כל ימי החג כנסו כאן

  • תודת המערכת: לאיש היח"צ ומפיק האירועים יוסי פרנקל, לארגון "קיצור דרך לישראל" ולמערכת עיתון "כל ישראל" מבית "קו עיתונות".