אאא

יום ראשון ג' דחול המועד, אור לי"ט תשרי

מעמד ברכת הכהנים בכותל המערבי בשעה 8:00 בבוקר, לאחר מכן יקבלו הרבנים הראשיים הגר"י יוסף והגר"ד לאו קהל ורב הכותל הרב שמואל רבינוביץ להקבלת פני רבו ברגל.

ארגון בלב אחד בשעה 13:00 בצהרים באולמי בית ישראל למשפחות החולים עם המתנדבים.

בראשון לציון רחוב מורדי הגטאות 36 בשעה 15:00 יופיע הזמר ישי לפידות עם מועצת השירה היהודית.

הקבלת פני רבו אצל הגרש"מ עמאר רבה של ירושלים בבית הכנסת בגבעת המבתר בשעה 16:00

שמחת בית השואבה וטקס הענקת פרס הרב עובדיה של "אל המעיין" באיצטדיון יד אליהו בתל אביב, פתיחת שערים בשעה 19:00 בערב, הזמר יעקב שוואקי והזמר משה לוק בהפעה מלאה, בהשתתפות הראש"ל הגר"י יוסף, יו"ר ש"ס דרעי ור"ע ת"א רון חולדאי.

בערב יגיע מרן הגר"ח קניבסקי כמידי חג לכותל המערבי וביקור בסוכת כמה מידידיו.

ישיבת מאור התורה בירושלים ירושלים אברהם ריס עם רן ויטלין.

ישיבת אור אלחנן בשעה 8:30 בלווי תזמורתו המלאה של שלמה מינצברג.

בית הכנסת הר"ן בביתר עם הזמר ישראל שטרן.

רחבת חב"ד ברחובות עם שמואל הררי ותזמורתו

גדולי הזמר ליפא שמעלצר ויוסף חיים שוואקי בשמחת בית השואבה בישיבת מבשרת שליד ירושלים בליווי דני אבידני ותזמורתו.

הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן בבית הכנסת משאת מרדכי בבית שמש.

ישיבת חמדת משה הגדולה בשעה 9:00 בהיכל בית הכנסת הגר"א בהר נוף י-ם בהשתתפות רה"י הגר"מ שטרנבוך, בעל מנגן הרשי הרטמן ויוסי קרישבסקי.

הופעה של גדול הזמר החסידי אברהם פריד בכפר סבא בהיכל התרבות בשעה 20:30

ישיבת קול תורה הגדולה בשכונת בית וגן בשעה 21:00 בליווי תזמורת.

בית הכנסת "בית אבא" בפתח תקוה בשעה 20:00 בערב עם הזמר אריק דביר ותזמורתו.

בית הכנסת "חתם סופר" (צעירים) עם הזמר מאיר גפני בשעה 20:00.

ישיבת מיר ברכפלד עם הזמר שלמה כהן ותזמורתו של עמי כהן.

שמחת בית השואבה של ארגון שיח סוד בבית שיח סוד בירושלים עם תזמורת מורחבת

רח' החמישה 8 פתח תקוה החל מהשעה 20:00 עם הזמר אליקם בוטה.

בבית הכנסת המרכזי בקרית הרצוג בבני ברק בראשות הגרי"א שוורץ בליווי תזמורת.

הקבלת פני רבו אצל הרב הראשי הגר"ד לאו בביתו בעיר מודיעין בין השעות 17:00 ל19:00 בערב.

בישיבת תורת זאב בראשות הגר"ב סולובייציק והגר"ד כהן בבניין הישיבה ברחוב חזון איש 45 ברמת שלמה בירושלים, בליווי תזמורת של אהרלה נחשוני.

ישיבת שערי דעה במודיעין עילית בשעה 20:30 עם שוקי קאזין ומוטי גלעזר.

ישיבת כנסת יצחק בשעה 20:00 בערב עם הזמר נפתלי דוד ורובי פוירשטיין בהיכל הישיבה בעיר חדרה.

במתחם תמרים רמי לוי רח' החוזה מלובלין 2 ביתר, תזמורת המנגנים עם הזמר אלי מרכוס מארה"ב.

ישיבת שערי שמועות בבית חלקיה עם הזמר אברומי מושקוביץ והאורגניסט שמוליק ויינריך וחיים קרשינבוים. מהשעה 21:00.

שמחת בית השואבה והקבלת פני רבו בבית המדרש הגר"א בשכונת שערי חסד בירושלים, בשעה 18:00 אחה"צ. עם תזמורת של שמעון דניאל ומקהלה בחסות עיריית ירושלים. בסיום האירוע מרן הגר"ש אוירבך יקבל קהל בסוכה להקבלת פני רבו.

ישיבת בית שמואל בקרית מטרסדוף בירושלים בשעה 22:00 עם יוני ברגר ותזמורתו של יהודה גלילי.

הישיבה הגדולה בישיבת ראדין נתניה בשעה 20:00 עם מוטי גולדמן והרשי הרטמן.

ארגון שמחה לנצח יקיים שמחות בית השואבה בבתי החולים 'שניידר' 'תל השומר' 'אסף הרופא' בימי חוה"מ בשעות הצהרים בין 2-4 בליווי המתנדבים וכלי שיר.

ישיבת אור אליצור ברחוב מנצור בן שמעון בני ברק עם הזמר שלמה אשר.

ישיבת נתיבות החכמה – (הרב וולפסון) בבית וגן י-ם עם הזמר יוסי לייפער.

הקלידן שרוליק שטרן עם הזמרים חיים עקשטיין ואברמי לונגר בישיבת תורה לשמה ברחוב חזון איש בבני ברק.

שמחת בית השואבה המרכזית של קהילת המתמידים בביתר עילית עם הזמר מוישי ניילנדר ותזמורתו של אברהם בלטי.

בקהילה החרדית בנתיבות. בני פרידמן בליווי תזמורתו של בני לאופר

הרה"צ המשפיע רבי אלימלך בידרמן יערוך טיש עם תזמורת בבית המדרש בברכפלד.

ישיבת תושיה במושב תפרח עם הזמר נחמן גולדמן ומוטי לייכטר.

ישיבת קרלין רחוב בן יעקב 23 בבני ברק עם הזמר אביגדור רוט.

רחובות לב לאחים רחוב מדאר 31 הזמר יחיאל ליכטיגר עם הקלידן ביכלר.

קהילת פאר תורה בביתר עם הזמר אבי מן והקלידן לירן אלקובי. בחסות עיריית ביתר.

ישיבת שאגת אריה רחוב זרביב טירת הכרמל עם מידד טסה.

ישיבת מאורות התורה טלז סטון בגג ביתו של הגר"ש גריינמן ברחוב וולפסון 8 בבני ברק עם תזמורת ומעגל סגור עבור הנשים.

בבית מדרשו של הגר"ש דיבליצקי ברחוב ירושלים בבני ברק. מידי ערב מימי חול המועד.

שמחת בית השואבה של הראש"ל רבי אליהו בקשי דורון ברחוב רג'ואן 1 בית וגן ירושלים עם הפייטן אליהו אוזן.

שמחת בית השואבה וסיום הש"ס של קהילת התימנים בבני ברק בראשות הגר"ש קורח רב העיר בני ברק, באולמי ארמונות חן.

פסטיבל בית שמש באמפיתאטרון העירוני החל מהשעה 19:30 עם הזמרים אריאל זילבר, ישי לפידות ומועצת השירה היהודית, משה נריה כורסיה וצמד ילד.

במרכז שכונת חב"ד קרית מלאכי הזמר מנחם פרנקל עם הקלידן זבולון נתנוב.

בחצרות חסידים:

דושינסקיא: שמחת בית השואבה כל ערב בסוכה הגדולה ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים. האירוע המרכזי בליל אושפיזא דמשה.

ויז'ניץ: כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בקריה בבני-ברק, בראשות האדמו"ר מויז'ניץ, בניצוחו של הבעל המנגן מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ והבעל מנגן יענקי דאסקל. כך גם בחצר ויז'ניץ ברחוב שלמה המלך בבני ברק.

סלאנים: בכל ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת, רק בהקפות שניות הריקודים בליווי תזמורת.

פינסק קרלין: בכל ערב תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 8:30, בסוכה ברחבת הת"ת בשכונת בית ישראל בירושלים, ביום א' בערב אושפיזין דאהרן - שמחת בית השואבה המרכזית.

קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בכל ערב מימי חול המועד בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, כל ערב שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת, בשעה 9:30 בערב ובמוצאי החג המשך טיש נעילת החג בכלי שיר וזמר מזמן ר"ת עד כשעתיים לאחמ"כ. הטישים בסוכה הגדולה שהוקמה ברחבה של החסידות בצומת הרחובות סלנט – חנן.

תולדות אהרן: בשכונת מאה שערים כמסורת רב השנים גם השנה תתקיים חגיגת שמחת בית השואבה הגדולה עם תזמורות מורחבת ומקהלת החסידות 'האחים סטאריק', בכל ערב מימי חול המועד הרגילים בשעה 9:00 ובמוצאי יו"ט הראשון בשעה 9:45 בערב. המעמד המרכזי בליל חוה"מ, יום ראשון אושפיזין דאהרן הכהן בהשתתפות אלפים בראשות האדמו"ר מתולדות אהרן. בליל אושפיזין דיוסף עורך האדמו"ר טיש מיוחד שבו הוא מחלק פרנסה ברויט לחם כסגולה לפרנסה.‏ מעמד ההקפות שניות במוצאי שמחת תורה בחצות הלילה.

אירועי בוקר ליום שני ד' דחול המועד, אור לכ' תשרי

ארגון עזר מציון בשעה 13:30 בצהרים שמחת בית השואבה לחולים ומשפחותיהם ומתנדבים בארמונות פרידמן בבני ברק.

האירוע המסורתי מול מערת המכפלה בחברון תחת אבטחה מיוחדת. יופיעו הזמרים חיים ישראל, אודי דוידי, גד אלבז, להקת צמד ילד, עם דוד איכלוביץ ותזמורתו. מנחה: יהודה רוזנפלד. הסעות מירושלים ללא הרשמה ב-16 ₪.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הקבלת פני רבו אצל רבה של ירושלים הגאון רבי אריה שטרן בשעה 11:00 בבוקר בשטיבלאך קטמון בירושלים.

פסטיבל "יריד הכפר" במושב מבוא מודיעים: פסטיבל עם מיטב האמנים - שלמה כ"ץ, זושא, אלכס קלייר, האחים סלומון, חיים דוד סרצ'יק ועוד החל מהשעה 11 בבוקר ועד 9 בלילה. בליווי דוכני אמנות ומרכז ר' שלמה קרליבך. כרטיס בודד 50 למבוגר, 25 לילד עד גיל 18. מחיר מיוחד למשפחות - הורים +3 ילדים מתחת 18 ב-150 בלבד. אוהל מיוחד עם הופעות לנשים.

ארגון בלב אחד אירוע למשפחות החולים מקרית ספר והסביבה באולמי גן ההדסים בשעה 14:00 בצהרים.

לרשימה המלאה של כל ימי החג כנסו כאן

  • תודת המערכת: לאיש היח"צ ומפיק האירועים יוסי פרנקל, לארגון "קיצור דרך לישראל" ולמערכת עיתון "כל ישראל" מבית "קו עיתונות".